Iphone 6

Zaczęty przez GeorgeMiller1965, 16 Paź 2017, 11:57:39

« poprzedni - następny »

GeorgeMiller1965

Hej,

czy iphone6 to dobry pomysł na prezent dla 9-latki? Moja siostrzenica sobie na komunię zażyczyła i nie wiem, czy zbierać już pieniądze, czy jednak odpuścić? Wiem, że na komunię trzeba trochę kasy wyłożyć, zwłaszcza chrzestny, a nim jestem, ale czy iphone jest odpowiedni dla takiej dziewczynki? Zastanawiam się, po co 9-latce aż tak wypasiony telefon. Co sądzicie?

george klimax

Bbuit

Akurat iPhone 6 to obecnie średniej klasy tel który swoją premierę miał w 2014 r. Potem było 6s,7 a w tym roku 8. W sklepie nowy już za 1500zl a na aukcja nowy dasz radę za ok1000-1100zl. W tej cenie znajdziesz nowsze konstrukcje na androidzie i z lepszym aparatem oraz ekranem. Wybór należy do ciebie. Kolejna sprawa ze taka 9 latka potrzebuje tel do łapania pokemonow i pstrykania głupkowatych selfie a na to wystarczy tel za ok 700-800 zł. I mniej płaczu jak ktoś w szkole ukradnie  ;)

Mechan

Kup jej jakiś model xiaomi,  mają dobrą relację ceny do jakości.

Ona89

Ale jak to zarzyczyla smieszne w tym roku tez mamy komunie corki ale nikt nie porusza tematu jakich kolwiek prezentow...

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć