meble kuchenne

Zaczęty przez monia1, 09 paź 2017, 16:54:54

« poprzedni - następny »

monia1

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat mebli robionych przez Pana Jana Ładę? w sklepie wyglądają bardzo fajnie, zwłaszcza te na połysk. Słyszałam natomiast nieciekawe opinie na temat syna - Pana Adama.

Hubus

Pan Łada nie jest rzetelnym stolarzem. Robił u mnie meble i przedpokój nie jestem zadowolony z jego usługi. Nie polecam tego stolarza.

monia1

Chodzi o jakość mebli czy innego rodzaju nierzetelność?

Trudno powiedzieć

U mnie też robił kuchnie i jest kilka defektów których być nie powinno. Kilka razy szafki były przerabiane. Tylko co istotne robił i montował syn. Gdyby pan Jan zadeklarował że montaż wykonana osobiście,lub że będzie obecny to możesz rozważyć. Sama jakość lakierowania ok,choć lakierowanie to robota podwykonawcy. :)  :)

monia1

Tak zrobię. Pan Jan zrobił na mnie dobre wrażenie, natomiast o tym drugim panu wiem tylko ze słyszenia, ale to były same niepochlebne opinie. Terminy nie są zbyt odległe i to też zastanawia. Dziękuję.

s

Mam od nich meble kuchenne - zabudowa pod wymiar plus niewielki stolik i kilka taboretów. Robione w 2012 r., jestem bardzo zadowolona, bo robota solidna. Sporo zależy od materiału i dodatków (nie wiem, jak się to fachowo nazywa, chodzi mi o rzeczy typu zawiasy, prowadnice w szufladach itd.), jeśli weźmie się te najtańsze, mogą się dość szybko popsuć. Zamierzam jeszcze zamówić meble do przedpokoju i szafę do pokoju, i na pewno będzie to znowu ich robota, przynajmniej będę wiedziała, że mi się po tygodniu nie złożą w kupkę desek, bo w regale, który niedawno kupiła w sklepie (nazwy nie podam) moja mama, półka (podobno na książki) po naciśnięciu dłonią wygina się niemal w łódeczkę...

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć