meble kuchenne

Zaczęty przez monia1, 09 Paź 2017, 16:54:54

« poprzedni - następny »

monia1

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat mebli robionych przez Pana Jana Ładę? w sklepie wyglądają bardzo fajnie, zwłaszcza te na połysk. Słyszałam natomiast nieciekawe opinie na temat syna - Pana Adama.

Hubus

Pan Łada nie jest rzetelnym stolarzem. Robił u mnie meble i przedpokój nie jestem zadowolony z jego usługi. Nie polecam tego stolarza.

monia1

Chodzi o jakość mebli czy innego rodzaju nierzetelność?

Trudno powiedzieć

U mnie też robił kuchnie i jest kilka defektów których być nie powinno. Kilka razy szafki były przerabiane. Tylko co istotne robił i montował syn. Gdyby pan Jan zadeklarował że montaż wykonana osobiście,lub że będzie obecny to możesz rozważyć. Sama jakość lakierowania ok,choć lakierowanie to robota podwykonawcy. :)  :)

monia1

Tak zrobię. Pan Jan zrobił na mnie dobre wrażenie, natomiast o tym drugim panu wiem tylko ze słyszenia, ale to były same niepochlebne opinie. Terminy nie są zbyt odległe i to też zastanawia. Dziękuję.

s

Mam od nich meble kuchenne - zabudowa pod wymiar plus niewielki stolik i kilka taboretów. Robione w 2012 r., jestem bardzo zadowolona, bo robota solidna. Sporo zależy od materiału i dodatków (nie wiem, jak się to fachowo nazywa, chodzi mi o rzeczy typu zawiasy, prowadnice w szufladach itd.), jeśli weźmie się te najtańsze, mogą się dość szybko popsuć. Zamierzam jeszcze zamówić meble do przedpokoju i szafę do pokoju, i na pewno będzie to znowu ich robota, przynajmniej będę wiedziała, że mi się po tygodniu nie złożą w kupkę desek, bo w regale, który niedawno kupiła w sklepie (nazwy nie podam) moja mama, półka (podobno na książki) po naciśnięciu dłonią wygina się niemal w łódeczkę...

kamil08

Fajne zawieszki i listwy do mebli znalazłam ostatnio na https://akcesoria.meble.pl/akcesoria/zawieszki-i-listwy/ . Wielki wybór że aż sama nie mogłam się zdecydować, które ładniejsze ;D

Daniel857

Ja kupowałem gotowe meble kuchenne w Rzeszowie od firmy Meblon  http://meblon.com.pl/meble-kuchenne/. Mają duży wybór, meble są stylowe, ale i solidne i do tego funkcjonalne. Jestem zadowolony.
Firma na rynku istnieje już od wielu lat i to też jest na ich korzyść. Doświadczenie pomaga im spełniać wszystkiego wymagania klientów.

trezors

#8
30 Paź 2018, 13:10:00 Ostatnia edycja: 11 Lis 2018, 10:38:17 by trezors
Obecnie jak już ktoś  montuje meble kuchenne, to zwykle są to meble w zabudowie. Chyba nie ma statystyk, ale gdyby przeanalizować ten temat, to bardzo szybko wyszłoby że 8 na 10 meblowań kuchni odbywa się za pośrednictwem kuchni w zabudowie.
Do tego pozostaje jeszcze kwestia doboru sprzętu - z tym też może być pewien problem, bo nie można za bardzo na tym oszczędzać, bo wówczas jakość kuleje.
https://gadzetomania.pl/60108,wyposazenie-domu-na-jaki-sprzet-warto-wydac-pieniadze

peeryl

Ja nie miałam żadnych (nie)przyjemności z Panem Ładą. Być może dlatego, że przy urządzaniu kuchni posłuchałam koleżanki, która poleciła mi firmę Pestka spod Czerska. Na http://pestkameble.pl/ możecie zobaczyć przykładowe meble na zamówienie. Wprawdzie do Suwałk to sporo kilometrów, ale z transportem nie było żadnych problemów. A pięknie rzeźbione meble służą mi do dzisiaj :-*

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć