Uszkodzony wyświetlacz p9 lite

Zaczęty przez Mlodyyyyi, 10 wrz 2017, 17:19:01

« poprzedni - następny »

Mlodyyyyi

Witam,

Potrzebuje opini gdzie wymienię wyświetlacz, szybkę do p9lite.
Dotyk działa poszedł tylko zewnętrzny ekran chyba fachowo nazywany digitizerem.
Kogo polecacie do wymiany bo juz od jednego usłyszałem ze tam coś głębiej moze coś sie stało itp.
Jeszcze raz piszę dotyk działa nawet na uszkodzeniach.

Dzięki za info J

Lord

Możesz zalecieć na buczka do idea nord oni tam wymieniają digitizery,  oczywiście wiąże się to z ryzykiem uszkodzenia LCD.

też z Suwałk

Kup na Allegro nowe części jakie potrzebujesz i jeśli masz sprawne ręce to sam wymienisz. Ja wymieniałem dotyk w Nokii. Działa jak nowy. Digitizer też możesz dokupic.

Mlodyyyi

No właśnie wolę się nie ZABIERAĆ za to osobiście.
Tzn wiąże się to z ryzykiem ale przecież to już nie kłopot klienta a serwisu jeśli uszkodzi  tak?
 :)

też z Suwałk

LCD wyświetlacz digitizer ramka Huawei P9 Lite (6612460376)

Gościu1212

Witam

Jeśli nie masz wprawy to daj lepiej do serwisu ale sam kup digitizer bo z ich zamówieniem wyjdzie drogo. Przy wymianie jest trochę roboty, trzeba odkleić baterię, rozebrać telefon, zmyć stary klej itd. wymiana nie powinna wynieść więcej jak 40 - 50 zł max. No i oczywiście część ok. 80 -90 zł. Są na Allegro, zobacz gdzie najtaniej i ew. zamów. Powodzenia :)

Gościu121212

Przepraszam mój błąd, nie doczytałem, chodziło Ci o samą szybkę. Chodzą na Allegro od 15 do 30 zł.

Mlodyyyi

A jaki serwis jest ok? Słyszałem coś koło księgarni Kruk

Gościuu1212

Ja bym raczej dał do "Lapkomp" na Nowomiejskiej 19c. Oni chyba robią, co do Kruka to nie wiem.

Mldyyyi

A jeszcze jakie polecacie dla porównania?

Mldyyyi

Dałem do serwisu koło Kruka.
Bardzo fachowo naprawiony i w bardzo dobrej cenie 50zł taniej niż u konkurencji.
Tak trzymać.
Pozdrawiam

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć