Bezbolesny dentysta

Zaczęty przez 127998752, 10 sie 2017, 19:27:46

« poprzedni - następny »

127998752

Potrzebuje dentysty który szybko i bezboleśnie wyrwie zęba. Nie jest to ósemka.
Czy może ktoś kogoś polecić?
Jest u nas w ogóle jakiś dentysta stosujący dodatkowo potlenek azotu? Nie jest to wymogiem ale by trochę być może powiedziało o podejściu.

Dobrze by było jakby był uprzejmy bo jak m zapłacić stówę albo dwie za parę minut roboty to nie życzę sobie żeby ktoś mi pchał palce do ryja bez rękawiczek nie zapraszając mnie na fotel- tak robi Pan Miłkowski

anionim

Tak jest Słowikowski. Za gmachem Policji

127itp

@anionim dzięki za komentarz ale z tego co widzę Pan Słowikowski jeszcze wcześniej ukończył Szkołę od Pana Miłkowskiego.
Niestety mam złe doświadczenie z lekarzami wyuczonymi przed zmianami ustroju. Myślę,że juź do tego stopnia,że nawet subiektywnie by mnie bardziej bolało niż iść do jakiegoś studenta co wyrywa bezdomnym zęby za darmo

Radosław

Klinika Pomichtera ul. Minkiewicza
Napewno będzie Pani zadowolona z usług kliniki .

doradca

ja też zawszę robię wszystko u Pomichtera, polecam

Kamil2

Polecam Pana Szatkowskiego (ul. Nowomiejska). Wyrwałem u niego 4 ósemki i niestety z powodu zaniedbania 2 szóstki. Nic nie bolało. Profesjonalnie i w 5 minut. Polecam.

Mikla

Ja również polecam dr Szatkowskiego. Dwa razy u niego rwałam- w tym raz w ciąży. Super lekarz!!!

sewik

Szatkowski do dobry dentysta. Warto pamietac jednak, ze kazdy przypadek jest inny, kazdemu zdarza sie tez gorszy dzien, a opinia co do innych dentystow moze byc subiektywnie podparta wyjatkowa sytuacja :p

anna31

Ważne, żeby dentysta zrobił nam panoramiczne zdjęcie naszych zębów. Szczególnie jeśli mamy poważne problemy z zębami. Wtedy po takim zdjęciu lekarz widzi, gdzie jest przyczyna bólu i może odpowiednio zacząć leczyć zęby. Takie zdjęcie profesjonalnie robią tutaj http://panoramed.pl/diagnostyka/zdjecia-panoramiczne-zebow-pantomograficzne-wroclaw

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć