Prezent

Zaczęty przez obywatelka, 13 Lip 2017, 11:01:50

« poprzedni - następny »

GMak

Dobrym prezentem może być zegarek. Jednak, aby dobrze wybrać warto dowiedzieć się jakie są preferencje osoby, której go kupujemy. Dodatkowo warto sobie poczytać trochę o zegarkach na różnych eksperckich blogach.

madam4

Na prezent praktycznie dla każdego także album 500 zdjęć będzie fajnym pomysłem. Wywołane zdjęcia mają swój klimat i fajnie się je ogląda. Szukacie tego typu prezentów? Zrobione prezenty przez siebie będą świetną pamiątką.

gwendolina

01 Kwi 2019, 08:26:31 Ostatnia edycja: 24 Kwi 2019, 07:06:45 by gwendolina
Kilka uniwersalnych prezentów
przygotowane samodzielnie ciasteczka
ramka na zdjęcia ( najlepiej ze zdjęciem)
czekoladki
zestaw do wina
Ewentualnie po prostu kwiaty....

Sama mam swoją ulubioną i sprawdzoną kwiaciarnię, w ktorej zamawiam kwiaty na wiele różnych okazji..... http://www.kwiaciarnialublin.pl  I zawsze osoba, która dostaje prezent jest zadowolona.
Rodowita mieszkanka

Kusznir2020

A co uważacie na temat wykupienia dla rodziców wycieczki? niech sobie trochę odpoczną, kochani.

szyneczka

Każdy ma inne gusta i nie można wszystkim kupować tego samego. JA to zawsze wolę podpytać daną osobę co by chciała dostać najbardziej. Wtedy przeważnie to lub coś podobnego kupuję, ale zawsze w coś ciekawego to zapakuję, tak by robiło spore wrażenie. Już od jakie czasu takie różne serpentyny czy balony na https://godanparty.pl/ zamawiam, bo dla mnie jest to jedyne miejsce z tego typu rzeczami

pieniazek

Ja też szukam niebanalnego prezentu dla ojca. Moją uwagę przyciągnęły tabakiery znalezione w witrynie MY POLAND: https://mypoland.com.pl/28-tabakiery
Ojciec ma doskonały gust, jest estetą, lubi tego typu gadżety. Wydaje mi się, że tabakiera idealnie wpisze się w styl jego gabinetu, podkreślając charakter i unikalność tego miejsca.

pieknyolek

janekNowy

Ada4

Ja uważam, że dobrym pomysłem na prezent są modne plecaki do szkoły Dzieci zazwyczaj cieszą się z takich elementów, które mogą później ze sobą zabrać. Jeżeli czujecie, że mogą być to za mało, to zawsze możecie dokupić jakiś drobiazg. Wydaje mi się, że rodzice powinni być zadowoleni z jakiejś książki czy zeszytu z zadaniami.

JerryG

Co sądzicie o alkomacie na prezent? Chodzi o okrągłe urodziny.

Danilo

Myślę że spoko pomysł, zwłaszcza jak to ma być prezent dla kierowcy. Tylko musi być jakiś dobry sprzęt, żebyś nie wyświadczył "niedźwiedziej przysługi". Z pewnych alkomatów mogą być np Alkohity.

JerryG

Co rozumiesz poprzez niedźwiedzią przysługę? Czym się kierować przy wyborze?

Danilo

Chodziło mi żeby nie kupić jakiegoś bubla. Obdarowany zaufa takiemu pseudoalkomatowi i może mieć problemy. Jak będziesz szukał alkomatu to przede wszystkim musi być elektrochemiczny czujnik (sensor). To jest podstawa bo później można taki alkomat sprawdzać i kalibrować. Do tego długa gwarancja. Im dłuższa tym producent bardziej pewny swojego sprzętu.

JerryG

I o to chodzi. Zwłaszcza na prezent, bo solenizant zdziwiłby się, gdyby podczas kontroli okazało się, że ma jednak we krwi odrobinę za dużo alkoholu. Jak kwota jest sensowna na taki zakup i które na które alkomaty należy zwrócić szczególną uwage.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć