Jak rozpocząc dietę

Zaczęty przez adiniawon, 05 cze 2017, 00:02:26

« poprzedni - następny »

karii

I rzeczywiście od sportu.

antek667

Zacznij uważać na kalorie i wartości odżywcze w twoim jedzeniu. Wiadomo też że ruch to zdrowie :D Ja chodząc na siłownie stosowałem też spalacze tłuszczu  https://www.pbc24.pl/zul_m_PRODUKTY_Odzywki-i-suplementy_Spalacze-tluszczu-378.html , które skutecznie podnosiły też temperaturę i podkręcały metabolizm.

anetaa299

najlepiesz szybko ( dzis nie jutro xd)

Monika890

Czy temat diety powinno się omówić z dietetykiem np takim http://hb-dieta.pl/ ? Podobno to jest pierwszy krok jaki trzeba zrobić, aby taka dieta przystosowana do Mnie miała jakieś działanie? Czy faktycznie?

Oczywiście że dieta przystosowana do ciebie ma wielkie znaczenie i skuteczny efekt. Ja też skorzystałam z usług dietetyka najlepszego w mojej okolicy http://noculak.dobrydietetyk.pl/ i jestem mu bardzo wdzięczna :)

natkapiet


karina3

Dieta omawiana u dietetyka jest z pewnością najbardziej bezpieczna dla organizmu. Przede wszystkim dlatego, że jest ona ustalana dopiero po wykonaniu niezbędnych badań, żeby specjalista ocenił w jakim stanie jest nasz organizm, jakie ma zapotrzebowanie, a co należy wyeliminować. Ja póki co też nie zdecydowałam się na to, jedyne co zmieniłam, to wprowadziłam do diety więcej warzyw, kasz, orzechów i ryb. Zupełnie odstawiłam sztuczne słodzone napoje, sklepowe słodycze i niezdrowe przekąski.
Poza tym regularnie zaczęłam uprawiać sport. Dzięki tym niewielkim zmianom już widzę różnicę i to nie tylko w wyglądzie ciała, ale też w samopoczuciu. A przede wszystkim nie pogorszyły mi się żadne parametry, bo od momentu pierwszych zmian systematycznie robię też badania krwi.

karollla23

Najpierw zacznij od sportu.

kredka

Ja postanawiając trochę poprawić formę i figurę nie wprowadzałam jakiś konkretnych diet. Bardziej postawiłam na zmianę nawyków zarówno żywieniowych, jak i aktywności fizycznej. Wprowadziłam regularne, bardziej zdrowe posiłki, nie podjadam, piję dużo wody zamiast słodkich soków i napojów. Soki jedynie jak coś to świeżo wyciskane. I oczywiście ruch i jeszcze raz ruch. Chodzę regularnie na aerobik, jeśli mam czas ćwiczę też w domu. A że początki tych zmian nie były takie łatwe, to na wzmocnienie i poprawienie ogólnej kondycji zaczęłam pić tonik biovital. Nawet mam wrażenie, że przez to wszystko to odporność mi się poprawiła. Prawie nie chorowałam tej zimy.

kowwii

motywacja a poźniej rozpisana dieta

megans

motywacja a poźniej rozpisana dieta
Ja mogę podpowiedzieć, że w wielu przypadkach lepiej udać się po poradę do psycho-dietetyka ( https://psychoterapiacotam.pl/psychodietetyka-co-to-jest/), taka porada i konsultacja może nam pomóc zmienić nawyki żywieniowe. Na pewno będzie nam łatwiej je zmienić.

celrub


jestemzsuwalk

Moim zdaniem w każdym momencie :) Pamiętajmy, aby nie dać się zwariować, czasem zdarzą się różne uroczystości mp. wesele czy  chrzciny i wtedy poluzujmy zasady :)

pacman

Ja mam konsultacje z dietetykiem online - https://michalwrzosek.pl/konsultacje-dietetyczne-online/ to on rozpisal mi diete, plan treningowy i suplementacje i powiem Wam - leci waga w dol :D i to nawet bez wiekszego bolu

zrzucbrzuch

Trzeba być odpowiednio zmotywowanym i mieć plan działania. Najważniejsze to wyznaczyć sobie cele możliwe do realizacji i skutecznie je realizować.
Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem, wspólnie z żoną prowadzimy bloga o tej tematyce - http://zrzucbrzuch.blogspot.com/

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć