Badania dla kierowców

Zaczęty przez mila22, 11 Maj 2017, 12:37:53

« poprzedni - następny »

mila22

Witam skończyła mi się ważność prawa jazdy jestem matka z 2-ką dzieciaczków jest mi ciężko finansowo ale pracuje radzę sobię i zapomogi nie potrzebuję ale ostatnio myślałam że się przekręce. Mam wade wzroku i co 5 lat nowe prawko co mnie tak zraziło? 200 zł samo badanie + 100 za prawko + 35 za zdjęcie łacznie 335 zł za prawko na 5 lat. Jak żyć w tym kaju ?Za co mam zapłacić? Skoro nawet musze mieć oddzielnie zrobione badania wzroku? Nie stać mnie. Co wy o tym sądzicie ? Czy nie ma osoby która by się tym zainteresowała?

szofer

W Polsce nie ma obowiązku posiadania prawa jazdy. Jak mnie nie stać to jeżdżę komunikacją miejską. Nie mam ryzyka mandatów które Policja też nakłada zgodnie z taryfikatorem.

chacman14

badania dla kierowców możecie wykonać w centrum medycznym https://cmp.med.pl/cmp-chmielna/ na stroni macie napisane w którym oddziale przyjmuje lekarz medycyny pracy. Polecam serdecznie. Możecie na stronie umówić wizytę.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć