Angielski dla najmłodszych-kiedy czas zacząć??

Zaczęty przez Kate158, 26 sty 2017, 17:21:37

« poprzedni - następny »

Kate158

Witam,

Od 2 miesięcy chodzę z dwuletnią córką na zajęcia umuzykalniające.
Na początku byłam bardzo sceptyczna,ku memu zdziwieniu dziecko bardzo szybko łapie przy czym świetnie się bawi. Zastanawiam się teraz nad nauką angielskiego.
Czy uważacie, że można tak samo nauczyć dziecko języka nawet jeśli dobrze nie mówi, nie pisze ?Czy słyszeliście może o jakiś punktach nauki tak małych dzieci?
W sieci coraz więcej huczą na temat nauki zabawą nawet od 6 miesiąca ponoć dzieci dużo szybciej się rozwijają.

Będę wdzięczna za Wasze opinie na ten temat i ewentualne kontakty.

Flower

Tez się nad takowym zajęciami językowymi zastanawiałam, ale nigdzie w Suwałkach nie znalazłam miejsca gdzie moglabym pójść z moimi dziećmi i zobaczyć jak się to sprawdzi w praktyce. Na basen i zajecia ruchowe chodzimy odkąd moi synowie skończyli trzy miesiące, bardzo sobie je chwalimy i chętnie spróbowałabym tez z językami. Jeżeli ktoś słyszał o takim miejscu bądź już bierzecie udział w takich zajęciach proszę o informacje. 

...

Myślę, że spóźniłyście się, powinniście były zacząć od 2 miesiąca - teraz już za późno i nie dogonią rówieśników. (żarcik oczywiście)

Logopeda

Jak już zacznie mówić poprawną polszczyzną to można pomyśleć o nauce innych języków.

Misia34

Moim zdaniem najlepiej taką naukę zacząć jak najwcześniej. Ja niestety jako dziecko nie uczyłam się angielskiego i teraz żałuję, ponieważ ogranicza mi to możliwość dostania dobrej pracy. Planuję w wakacje zrobić specjalny, skrócony kurs wakacyjny języka angielskiego za pośrednictwem https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kursy-wakacyjne/. Mam nadzieję, że przez te 3 tygodnie kursu uda mi się choć trochę podnieść moje umiejętności językowe ;)

wojmik562

02 lis 2018, 23:31:07 Ostatnia edycja: 03 lis 2018, 09:30:04 by wojmik562
Jeśli chodzi o angielski, to wiem, że bardzo popularna i bardzo polecana jest szkoła https://lincoln.edu.pl/ w Warszawie lub w Krakowie, ale nie wiem, czy mają również kursy dostępne dla dzieci, na pewno tak. Musisz tylko wejść sobie na ich stronę i doczytać wszystkie szczegóły.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć