KUCHNIE NA WYMIAR

Zaczęty przez Marietta, 04 Sty 2017, 07:14:08

« poprzedni - następny »

Marietta

Poszukuję solidnej firmy do wykonania mebli kuchennych na wymiar. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że o niektórych suwalskich firmach nie wiadomo nic a te z największą renomą mają równie dużo negatywnych opinii. Czy ktokolwiek posiada informacje na temat Kuchni Jana oraz DOM i Styl Jacek Haraburda??? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź komu w Suwałkach można spokojnie zaufać w tym temacie. Rozpoczynam nowy wątek ponieważ opinie z 2010 roku nijak mają się do sytuacji na teraz.

Beata ja

Witam
Odradzam Kuchnie Jana. Sama mam kuchnie robioną przez nich i żałuję bardzo. Masakryczne wykonanie,panowie z montażu robią wszystko byle jak. Długi czas oczekiwania

torpeda

Ja również odradzam kuchnie Jana, sam w sobie projekt jest ok natomiast wykonanie a zwłaszcza montaż pozostawia wiele do życzenia. ...krzywo,byle jak .nie polecam!

kuchnie moje

Robiłam kuchnię w EM Meble na Sejneńskiej http://www.em-meble.pl,
Polecam jeszcze Pana na Grunwaldzkiej z Profil Jarosław Wojtulewicz na Grunwaldzkiej i Ludwik na Różanej.

Marti

Witam.
W zeszłym roku zamawiałam meble z całkiem świeżej, aczkolwiek przekonałam się, iż godnej zaufania firmy Academian. Mieści się ona przy ul. Sejneńskiej 83. Ceny nie są wygórowane, jak na tak dobre wykonanie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług, czas wykonania ekspresowy.

NAPRAWDĘ POLECAM!!!  :)  :)  :)

Aga Jaga

Witam, korzystałam z usług firmy Pana Jacka Haraburdy kilkukrotnie i polecam serdecznie. Wszystko zrobione jak należy. Jak trzeba to równie doradzi. To mogę zdecydowanie polecić

marcin75

A ja polecam Kuchnie Jana. Zamawiałem u nich kuchnię i szafę jakieś pół roku temu. Nie ukrywam, ze porównywałem ceny u innych stolarzy, ale w rezultacie zdecydowałem się na Kuchnie Jana. Co prawda po montażu szafy konieczne było kilka przeróbek, ale ogólnie jakość wykonania mebli, jak i montaż na najwyższym poziomie.

ala23

Ja tez mam meble z kuchni jana wlasnie mija 9 lat i sa ciagle super.

hahahahha

Academian  z ul sejnenskiej 83  (stara zaloga Mebletu  partactwo !) to porazka.odradzam omijajcie szerokim łukiem .

J76557

A jak się przedstawiają teraz ceny za kuchnię np u stolarzy

Bucka

"Kuchnie Jana" - polecam. Zabudowa wykonana elegancko. Montażyc - perfekt. Rzeczowy doradca. Jeszcze raz polecam.

Do Re Mi

Wojtulewicz - odradzam (ciągle nie ma czasu)

Wunglat

Skoro robisz remont kuchni, to podeślę Ci podgląd jak wg mnie powinna wyglądać modna kuchnia http://domifikacje.pl/ideabook/modna-kuchnia-dzieki-oswietleniu-9-najnowszych-trendow/ Myślę, że dzięki temu zobaczyć, jakie meble warto kupować, żeby były modne jeszcze kilka lat. Niestety, w wielu sklepach sprzedawane są meble sprzed wielu sezonów i takie zakupy nie mają kompletnie sensu...

wojtekkkk

witam. ja korzystałem z oferty Styl Kuchnie, teraz są na waryńskiego 26 i powiem, że jestem bardzo zadowolony, ceny może nie są jakoś specjalnie niskie, ale jakość jest bardzo wysoka i montaż tez na 5. a co najważniejsze mają świetną projektantkę, panią Izę, która zna się na rzeczy. zaprojektowała mi super kuchnie ale i całe mieszkanie w przystępnej cenie. polecam na 100%. czas oczekiwania na kuchnię 4-5tygodni taki standard, ale warto było czekać

lukasz8504

Ja robiłem w Kuchnię jana na Chopina kuchnię, szafę i łazienkę. Wszystko ok były poprawki ale ze względu na krzywe ściany. W końcowym efekcie jestem zadowolony w 100%

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć