Psy a petardy

Zaczęty przez Lidia, 30 gru 2016, 20:56:55

« poprzedni - następny »

Lidia

Drodzy fani petard hukowych,zastanowcie sie jaka krzywde wyrzadzacie naszym zwierzetom. Strzelanie dozwolone jest tylko 3 dni w roku, a Suwałkach co 5 min slychas wybuch od 2 tygodni.Psy bardzo to przezywaja, caly czas czuja niepokoj, nie chca wychodzic ani jesc.

nikoś

z całym szacunkiem ale ludzie też przeżywają jak wdepną w g*wno waszego pupila  ;)

Lux

To patrz gdzie lazisz slepoto.

asss

Psy nie są  do trzymania w bloku. Chcesz zwierzęta w domu to kup sobie rybki. Psy srają wszędzie , w piaskownicach gdzie bawią sie dzieci, na trawnikach , które nie są przeznaczone do obsrywania, chodnikach. Są głośne i biegają luzem. Powinien być zakaz trzymania psów w blokach.

Toni

Ale ty masz zryty beret. Zapewne stary kawaler/ panna co sie wkurza na otaczajacy go swiat. Zluzuj majty ciamajdo wyjdz na dwor do lasu i walnij se lbem w sosne tylko zamknij buzie bo echo wybije ci zeby :-)

saba

Psią rolą jest szczekanie a ludzie lubią powitać nowy rok z wielkim hukiem. Trzeba się z tym pogodzić i zadbać, żeby czworonóg przeszedł przez to w najmniej stresujący sposób. Przed sylwestrem daję do karmy KalmVet-VetExpert. To preparat dla psów, który łagodzi objawy niepokoju i stresu, wywołana np. burzą i fajerwerkami. 

Misia34

Mój piesek też strasznie boi się petard... w tym roku przed sylwestrem szukałam sobie w internecie różnych porad i dowiedziałam się z bloga https://www.maxandmrau.pl/blog-pol.phtml, że są specjalne środki uspokajające dla psów i kotów, które pomagają im się uspokoić. Wtedy już nie zdążyłam niczego kupić, ale na drugi rok na pewno się zaopatrzę.

Suzukiem

Ja myślę, że warto się w tym temacie doradzić znajomych. To jest według mnie bardzo dobre rozwiązanie.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć