Markowa odzież - gdzie?

Zaczęty przez HugoBoss, 18 Lis 2016, 20:52:10

« poprzedni - następny »

gwendolina

06 Cze 2018, 07:17:17 Ostatnia edycja: 12 Cze 2018, 13:55:07 by gwendolina
Jeśli mam byc szczera to nie zwracam takiej dużej uwagi na to jakiej firmy jest dane ubranie. Ale na to:
czy mi się podoba
w jakiej jest cenie
oraz z jakich materiałów jest wykonane

Stawiam na naturalne tkaniny, lubię bawełnę :)

Na co dzień chodze głównie w tunikach czy bluzkach oversize. Ostatnio zamawiałam w butiku Tuniki damskie eleganckie, modne i tanie znajdziesz na tej stronie.
Rodowita mieszkanka

martusia99

Świetne ubrania można znaleźć w internecie i nie muszą to wcale być ubrania markowe. Jest przecież tyle fajnych ciuchów, które można nabyć za niewielkie pieniądze. Polecam zapoznać się bliżej ze stroną https://born2be.pl/ - jest to bardzo dobrze wyposażony sklep internetowy z odzieżą, obuwiem i akcesoriami. Ktoś tu pytał o plus size - mają w ofercie zarówno damskie, jak i męskie ubrania w większych rozmiarach :)

michal99

Hej wszystkim forumowiczom  . Mam ostatnio ambaras z wyselekcjonowaniem dobrego sklepu online z odzieżą. Czy macie może w tym zakresie jakieś doświadczenie i moglibyście coś przetestowanego poradzić? Frapuję się w tym momencie czy warto inwestować w okulary przeciwsłoneczne dior.

korn

Jeżeli szukasz markowej polskiej odzieży i na przykład sukienki plus size takich firm jak Grapa,Sanda ti zajrzyj pod link. Ubrania są bardzo dobrej jakości, naprawdę rewelacyjnej i mają za darmo wysyłkę. W internecie w sprawdzonych sklepach naprawdę jest dobrze kupowac, bo mamy pewność rozmiaru i marki.

mczay

Mówiąc szczerze nie czuję potrzeby noszenia ubrań markowych. Tym bardziej nie rozumiem zakupu ubrań markowych dzieciom, które szybko z nich wyrastają... Sam, zastanawiam się nad otwarciem sklepu zajmującego się sprzedażą wysokiej jakości ubrań dziecięcych, ale niemarkowych. Z uwagi na to, że nieopodal mnie znajduje się hurtownia odzieży dziecięcej pomysł ten wydaje mi sie byc godny realizacji.

trezors

13 Sie 2018, 13:32:16 Ostatnia edycja: 23 Sie 2018, 10:29:04 by trezors
Dobrej klasy odzież, ceniła się, ceni się i będzie się ceniła. Taka jest prawda.
Z drugiej strony, jak się patrzy na to co drożeje a co tanieje, to odzież w ostatnich kilkunastu latach dosyć mocno potaniała w stosunku do zarbków. Tutaj przykład odzieży dedykowanej dla osób z nadwagą: https://tombigo.pl/

Uruknar

Zszokował mnie temat, pozytywnie oczywiście :P

Hejka

Ja kupuję markową odzież używaną - zwłaszcza Just Cavalli na stronie Ubierzsie.com - to taki outlet internetowy i ceny są mega niskie! :) https://ubierzsie.com/roberto-cavalli

Tornados

Ja na przykład bardzo lubię ubrania takich marek jak Calvin Klein, albo Armani. Outlet to w tym przypadku jedyne rozwiązanie, na jakie jestem w stanie sobie pozwolić. Nie przeszkadza mi nawet to, że są to końcówki kolekcji. Wolę mieć świadomość, że kupuję jakościowe ubrania, które są w miarę modne i trendy. Chociaż nie określiłbym się mianem "modowego znawcy" heh  ::)  Warto jest sobie poszukać jakiegoś "stałego" sklepu. mam tak, że jak kupuję to z jednego źródła, bo niektóre strony oferują spoko zniżki przez to. Np. takie ubierzsie jest o wiele lepsze od zolando.

magda989

Druhny ubierałam w lejdi.pl. Udało się dopasować bardzo dobrze szczegóły zamówienia. Żadnego zwrotu nie było. Wszystko dokładnie pomierzyłyśmy. Super kreacje. Bardzo dobre zdjęcia wyszły. Koleżanka z branży mody, lifestyle właśnie mi ten sklep polecała swojego czasu.

Maciej10

Dobrą i markową odzież kupić możesz przez internet. Polecam dobre sklepy z odzieżą uliczna i sportową taki np. jak street-shop.pl. Jeśli chcesz dobrze i modnie wyglądać to na pewno znajdziesz dobrą ofertę dla siebie. Teraz unikalny  i ponadczasowy ubiór to podstawa ponieważ taka odzież będzie zawsze w modzie bez względu na upływ czasu.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć