Jaki telefon?

Zaczęty przez Mr X., 18 Lis 2016, 20:39:46

« poprzedni - następny »

Mr X.

Chcę przeznaczyć na telefon/smartfon 1500 zł, możecie coś polecić?

gregu

zdecydowanie polecam Philips Fizz

Freska

W takiej kwocie naprawdę jest w czym wybierać, choć moim zdaniem warto jeszcze dołożyć te 400-500 złotych. Ten, kto wie, jak płynnie działa smartfon premium taki jak np. Sony Xperia Z5 zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są parametru urządzenia. Poczytaj zresztą o tym modelu tutaj i zastanów się jeszcze raz: https://www.sonymobile.com/pl/products/phones/xperia-z5-premium/

bergi

MyPhone X Pro zdecydowanie :)

werona

madam4

Do nowego telefonu warto też kupić ładne etui. Modne są teraz etui bumber mirror lustro. To nie tylko zabezpiecza telefon w razie wypadku, ale też ładnie wygląda. Tył telefonu w takim etui wygląda jak prawdziwe lustro. Fajny efekt.

grushka

Hammer Blade też prezentuje się całkiem nieźle :)

martusia99

Kup sobie najnowszego Samsunga Galaxy S9. Ma naprawdę świetne parametry. Do tego koniecznie dokup sobie wysokiej jakości szkło hartowane, na przykład takie https://www.movear.pl/pol_m_SKLEP_Ochrona-ekranu_Samsung-S_Galaxy-S9-525.html. Wydaje mi się, że to będzie całkiem dobry wybór.

boniu3

Jakieś wymagania dodatkowe? Oprócz ceny 1500 zł? Za te pieniądze kupisz na Allegro lub OLX używanego Iphone 7, Samsunga s8. Wszystko zależy do tego co wymagasz od telefonu.
Zobacz jak sprawdzić numer imei telefonu z systemem Android, iOS, Windows. Sprawdź przed zakupem używanego Iphone aby zobaczyć jego gwarancje.
UpolujNagrode.pl - konkursy internetowego.

akaxja

Hammer Blade też prezentuje się całkiem nieźle :)
Faktycznie wygląda całkiem fajnie :D

karmelowykonik

hmmm też zastanawiałem się długo nad kupnem nowego telefonu. W końcu trafiło na Huawei P10 lite. Ma duży wyświetlacz i bardzo dobry aparat. Dodatkowo wziąłem go na fajny abonament w play to nie odczułem tego tak w domowym budżecie. Zdecydowanie polecam.

mczay

ja proponuję Ci zdecydować się na zakup iPhone :-). Sam takowego mam i jestem z niego bardzo zadowolony. Smartfony tej marki nie sa zbyt tanie, ale można je kupić taniej chociażby na bestcenie.To w ogóle świetny sklep, w którym sprzet elektroniczny można kupić o wiele taniej niż w innych miejscach.

mczay

Niedawno stałem się posiadaczem samsunga s9. Oczywiscie jest to flagowiec marki, jednak nie oznacza, że musi być drogi. Zakupiłem go na stronie internetowej sklepu BESTCENA. Ceny są tam zdecydowanie niższe niż u konkurencji!

Shandera

A co myślisz o Xiaomi Redmi 6, w play jest jedynie za 548 zł co jest w ogóle jakąs kosmiczną promocją. A smartfon ten ja osobiście uważam za bardzo wydajny

evva

co myślicie o telefonach blackberry, przydałby mi się w firmie jakiś telefon ze zwyklą klawiaturą, wiem że teraz o takie ciężko i na key2 trafiłam, warto?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć