Remont nowego mieszkania

Zaczęty przez JaNN, 04 Paź 2016, 10:10:39

« poprzedni - następny »

ToTuToTam

Ja kupiłam mieszkanie z rynku wtórnego. Było w fatalnym stanie więc potrzebny był generalny remont. Przede wszystkim zabierając się za duży remont pamiętajcie aby załatwić kontenery na odpady. W bloku nie ma miejsca na składowanie gruzu i śmieci poremontowych więc kontener jest konieczny. Poza tym nie można takich odpadów nigdzie wyrzucić bo grozi za to nie mała kara.

mentorka

Warto też pomyśleć o zakupie szczotarki ze sklepu https://phuabc.com.pl/szczotkarka , która świetnie sprawdzi się podczas czyszczenia takich powierzchni, jak drewno czy nawet metal. Sama zamierzam zakupić ten sprzęt do własnego warsztatu, tym bardziej że jego cena jest naprawdę przystępna.

salimanet45626ewr

Seksowne, atrakcyjne dziewczyny czekają na Twój telefon. Agencja sluts mature to miejsce, w którym znajdziesz sporo gorących dziewczyn, gotowych na spełnienie najskrytszych erotycznych fantazji. Z pewnością poczujesz się zrelaksowany, odprężony i zadowolony.

moderators

Z tego co wiem trzeba liczyć z tysiąc na metr.

mczay

Myślę, że podczas remontu warto byłoby wykorzystać beton architektoniczny dostępny w ofercie sklepu internetowego https://dekorhome.pl/beton-architektoniczny

dukera

W wakacje robiliśmy remont naszego mieszkania, było roboty, bo cała łazienka robiona od nowa, płytki, nowa wanna, dobrze że teść nam pomógł. Przy skuwaniu płytek przydała się młotowiertarka z ryobi, myślałam że sprzęt akumulatoroy nie da rady ale poszło jej bardzo dobrze, robota poszła błyskawicznie, potem przyklejenie to już było z górki

Misia34

Po remoncie mieszkanie trzeba będzie również jakoś ładnie umeblować. Bardzo ładne meble do pokojów znajdziecie w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/197-prowansja. Wybór jest tam całkiem szeroki, a ceny niewygórowane, więc polecam każdemu z Was się tam rozejrzeć ;)

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć