Remont nowego mieszkania

Zaczęty przez JaNN, 04 paź 2016, 10:10:39

« poprzedni - następny »

ToTuToTam

Ja kupiłam mieszkanie z rynku wtórnego. Było w fatalnym stanie więc potrzebny był generalny remont. Przede wszystkim zabierając się za duży remont pamiętajcie aby załatwić kontenery na odpady. W bloku nie ma miejsca na składowanie gruzu i śmieci poremontowych więc kontener jest konieczny. Poza tym nie można takich odpadów nigdzie wyrzucić bo grozi za to nie mała kara.

mentorka

Warto też pomyśleć o zakupie szczotarki ze sklepu https://phuabc.com.pl/szczotkarka , która świetnie sprawdzi się podczas czyszczenia takich powierzchni, jak drewno czy nawet metal. Sama zamierzam zakupić ten sprzęt do własnego warsztatu, tym bardziej że jego cena jest naprawdę przystępna.

wojmik562

U nas w remoncie będzie potrzebna płyta pcv i nie wiem, czy szukać po sklepach czy w internecie online, ponieważ bardzo zależy mi na dobrej cenie i mam nadzieję, że uda mi się taką uzyskać, ale ważna jest również jakość, ponieważ z tej płyty będzie robiona ścianka działowa i wiadomo, że to będzie realizacja na dłuższy czas.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć