Panasiewicz -Ośrodek Szkolenia Kierowców

Zaczęty przez Norek322, 13 Wrz 2016, 14:11:36

« poprzedni - następny »

Norek322

13 Wrz 2016, 14:11:36 Ostatnia edycja: 13 Wrz 2016, 14:17:23 by Norek322
Witam !!

Suwalczanie wiecie może co się dzieje z tą szkołą ?? Pan Wojtek nie odbiera tel już od tygodnia a brak z nim kontaktu a pieniądze za kurs wziął . Zamkną interes czy co . W biurze naklejki reklamowe oraz bilbordy posciagane. 

Aga80

Szkoła zamkniętą nikt z nim nie ma kontaktu nawet w wydziale komunikacji nikt nic nie wie.Całą sprawę trzeba zgłosić na policję wtedy zaczną go szukać.

bonanza

14 Wrz 2016, 09:00:42 Ostatnia edycja: 14 Wrz 2016, 09:02:45 by fresh
Może już ************************ (proszę uważać na oskarżenia - admin) ,zbierzcie się wszyscy i złóżcie skargę  u rzecznika praw konsumenta

szkoła Panasiewicz

Facet narobił dużo długów i uciekł z kochanką.Już kiedyś miał wyrok za gwałt na kursantce.Czuje tu duże problema Pana Panasiewicza po raz kolejny.

kursantaka

Ratujcie, zaczełam kurs na prawo jazdy kat B , wpłaciłam całość, wyjeżdziłam dwie godziny i cisza, co ja mam robić?do innej szkoły nie mogę się zapisać bo Panasiewicz ma mój profil PKK , on mi musi go zwrócić żebym mogła kontunuować kurs gdzie indziej

AdamTYM

Mam ten sam problem, co ja mam teraz robić, gdzie iść?

cycyek

Wyłożył się Panasiewicz, wyłoży się i Lambo. Kwestia czasu.

antoni78

Moja córka robiła u niego prawo jazdy, wracając z jazd mówiła że snuł do niej jakieś głupie teksty, już od jakiegoś czasu popadł w depresje a raczej obsesje na punkcie kobiet, lub jak kto woli punkcie młodych dziewczynek

jacek89

Przykro , że chłop nie wytrzymał z młodą pięknością, może on jednak lubi chłopców. Uważajcie Panowie , zobaczcie co młoda kobieta potrafi zrobić ze starszym o 20 lat mężczyzną.Najpierw jest pięknie, a potem wszystko się pieprzy.Chłop miał firmę pewnie z 20 lat i co i koniec.

kizia

do jacek89 - Ale z tą "pięknością" to przesadziłeś :)))))))

czarna wiśnia

."
zobaczcie co młoda kobieta potrafi zrobić ze starszym o 20 lat mężczyzną.Najpierw jest pięknie, a potem wszystko się pieprzy.Chłop miał firmę pewnie z 20 lat i co i koniec.
no taaaak, facet spieprzył robote, zabrał kasę i zniknął, ale patrzcie co to KOBIETA portafi zrobić... Panowie używajcie głowy - nie główki, mniej nieporozumień będzie.

kolorowakredka22@wp.pl

Jestem w tej samej sytuacji.wyjezdzilam 19 h i zaplacilam za caly kurs i on ma mój profil PKK.zbierzmy się i idzmy na policje albo do sądu.co wy na to?

kolorowakredka22@wp.pl

Proponuje się jakoś skrzyknąć w więcej osób i pójść do prawnika/rzecznika praw konsumenta. Jeśli ktoś chce ze mną pójść to zostawiam swój tel. 663641713

ehhh

dzisiaj idę na  policję napiszę co się dowiedziałem

Sylwekrr

czy to jest ten sam instruktor co został skazany za gwałt na kursantce?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć