MPK

Zaczęty przez univac, 15 Cze 2006, 13:41:16

« poprzedni - następny »

univac

Witam
Czy istnieje jakaś strona ze spisem stacji, numerami mpków i godzinami odjazdu, przyjazdu która można by było ładnie parsować? Jak dotąd znalazłem tylko spis stacji mpk ale to w jpg, mam zamiar napisac bota na gg który podawał by takie dane.

wasil

jezeli chodzi ci o komunikacje miejscka to wejdz na www pgk.suwalki.pl a tam beda przystanki wszystkie w miescie

univac

Przydały by się godziny. :{

wasil

jezeli sa przystanki to sa tez godziny odjazdow empekow, ja zawsze z tego korzystam!!!!!!!! wejdz, zobacz, a pozniej napisz, a nie nawet nie wejdziesz nie zobaczysz, a piszerz, ze przydaly by sie godziny!!!!!!

daro

ale obciachowa strona PGK :P
daro

Poaaaa

univac

univac

Huh!
Pisałem, że nie potrzebuję spisów w jpg, bo jak ja to sparsuję?! Poszukuję np w html.

pinal

boze to przepisz albo potraktu konwerterem:/ z jpg na np. doc

zaroowka

Albo skopiuj jotpegi. ;)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

kuba

Jest nieoficjalne forum o ZKM w Suwałkach, mysle ze tam mozna poruszyc niektóre tematy :P
http://forumpgk.wiznet.pl/

gosc

Rozkład jazdy faktycznie przydałby się lepszy, z wyszukiwarką, połączony z jakąś bazą. Tylko mają być niedługo jakieś zmiany w trasach linii. Dobrze by było gdyby po tych zmianach wprowadzili już nowszą wersję, bardziej zaawansowaną, rozkładu jazdy on-line.

A co do forum to jest już oficjalne, autoryzowane przez Zarząd PGK w Suwałkach. Znajduje się pod adresem http://skm.suwalki.pl/forum , gdzie można też poruszyć niektóre tematy.

Radek

Czy 1 maja empeki chodzą normalnie??? :)  ???

AA

[cytat]czy 1 maja empeki chodza normalnie [/cytat]
Nie dziś jeżdzą bokiem  :lol:

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć