fajne dyskoteki..;)

Zaczęty przez nikusia, 31 Maj 2006, 16:50:08

« poprzedni - następny »

nikusia

No własnie..może ktoś mi powie czy sa jakieś fajne dyskoteki w Suwałkach??Gdzie mozna sie pobawic spokojnie nie mysląc ze zaraz mozesz dostac krzesłem albo kuflem?Bo mi sie wydaje ze chyba nie ma:/Labirynt odpada-to gimnazjum show..Piwnica ujdzie,ale jest mało miejsca,Kuznia byla super kiedys odkad zmienili DJ slyszalam ze coraz mniej ludzi tam zagląda,Cowboy tez taki sobie..a poza suwałkami??Giby?Olecko?Własnie chce gdzies jechac..slyszalam ze w gibach tez ostatnio  ostro sie dzieje..a Olecko?Nie wiem..nie byłam..A moze ktos z was był w Sikorze w Jockerze i opowie wrażenia albo w Olecku w byłym gallery bo teraz jakos inaczej to sie nazywa..?

Rozma

Jeżeli masz skończone 21 lat to zobacz jak jest w Swiss Barze
Rozma

polityk

wasil

bylem w oleku na dysklotece, jezeli ktos lubi taka perfidna techniawke to polecam, ale srednio mi sie tam podoba. Mi jedyna dyskoteka, ktora sie podoba to "fantazja" w jaswilach (taka wioska ok 100km od suwalk), jeST  tam duzo miejsca, duzo ludzi, raczej malo dzieciarni (choc ost bylo duzo) i 2 sale do tanczenia, techno i disco polo, jak kto lubi, a jezeli chodzi o techniawke to jest naprawde glosna i super!!!!!! jedyna dyskoteka, ktora mi sie podoba w naszym regionie, a i zapomnialem dodac, ze jest jedna z najwiekszych w wojewodztwie!!!!! a stronka tej dyskoteki to:
http://www.greenstar.pl/ polecam

anka

2 tygodnie temu byłam w Kominkowej na E.Plater-to co prawda nie jest dyskoteka,ale można potańczyc. Bawiłam sie wyśmienicie.

olavES

...wasil piszesz, że to jedyna dyskoteka w regionie, która ci się podoba ale z twojej wypowiedzi wynika, że oprócz jaświł nawiedziłeś jedynie olecko... ;) - no to masz chłopie zajebistą skalę porównawczą :D
man kann nicht alles koennen, aber alles versuchen... :)

Winston Wolf

A mnie sie podoba zajebiste zdanie [cytat]Mi jedyna dyskoteka, ktora sie podoba...[/cytat] Mistrzostwo swiata :P
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

dante

Winnston, Wolfie jeden , nie bądź zgryźliwy:). ostatnio jak byłem w "Galerach" to mi dysk wyskoczył, he, he!!!
no nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...

wasil

olaves- bylem na kilku dyskotekach, nie tylko w olecku i w jaswilach, ale nie bede chyba wypisywal o tym, bo nie w tym rzecz!!!!!!  
winston wolf- jezeli mi chcesz dop..., to napisz maila, albo cos podobnego, a nie na glownym forum cos wypisujesz!!!!!!! jezeli cos masz, to napisz do mnie co ci boli!!!!!

wojtek_kosynier

Zwykle chwalę "Kominową", ale po sobotniej wizycie pozostał mi niesmak. Po cholerę Sławek puszczał tę wiochę w Opola?!?!

wojtek_kosynier

maciejan

lubi taka odmianę - najbardziej chyba kocha "Parostatkiem w piękny rejs"
człowiek z klawiaturą przed sobą

Winston Wolf

Wasil wyluzuj chlopie, nic do ciebie nie mam  :]  Ubawiles mnie po prostu konstrukcja zdania, ot co  :]
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

dot

bylam ostatnio w swiss barze no ,no calkiem niezle zmieniaja muze co tydzien,z tego co wiem to zawsze jest jakis alkohol za free,lub piwo za pol ceny.tylko jest selekcja i musisz miec dokument z soba zeby udokumentowac wiek bo ponizej 21 nie wejdziesz. ubrana na sportowo tez nie wejdziesz,ani pod wplywem alkoholu,a to chyba jest wazne. klimat spoko.dla mnie bylo o.k. ale moze inne wypowiedzi cos dodadza lub zmienia. powodzenia ,kto szuka ten znajdzie...

ziom

A wiec tak - w suwalkach w tej chwili nie ma nic niekawego, jedyny porzadny lokal jaki mozna bylo odwiedzic - kuznia, bez starych djow - totalne dno. Piwnica spoko, ale mala. Scorpion - totalna kicha, niewypal. Labirynt - dzieciarnia. Swiss - od 21 (mam 20 i nie bylem to nie wiem jak jest). Cowboy nienajgorzej (ale bywalem tylko w "swieta" - ostatnie soboty karnawalu, wielkanoc, BN - wiec nie wiem jak z ludzmi w przecietna sobote). Poza suwalkami warte polecenia giby (o ile ludzi troszke jest, ale ostatnio bywa), Escape w olecku (stare galery, oprocz tej techniawy o ktorej ktos pisal, jest druga, mniejsza sala, na ktorej jest lzejsza muza). Dalej Laguna w elku spoko, no i Fantazja oczywicie, ale to juz jest kawalek od suwalk.
Pzdr

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć