Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - gwendolina

226
A może po prostu plastikowa tacka w szafce?

Gdzie przechowujecie jedzonko?
227
Najlepiej w hurtowniach internetowych. Takie miejsca miewaja najkorzystniejsze ceny jeśli chodzi tutaj o zamówienie odzieży reklamowej. Zerknij sobie chociażby do Openwear:
http://www.openwear.pl/

Najkorzystniej jest robić większe zamówienia. Jest to jedna z wiekszych hurtowni w Polsce.
228
Suwałki - pozostałe tematy / Odp: Apteki
26 Sty 2017, 07:01:23
Rownież przekonałam się do zakupów w aptekach internetowych. Kiedyś nie kupowałam w taki sposób. Jednak teraz kupuję dość często z racji tego, że faktycznie można zaoszczędzić. Polecam polować na promocje. W wielu aptekach są zniżki na rózne suplementy czy kosmetyki. Dodają do nich prezenty.

Zerknijcie sobie chociażby do Cefarmu:
http://www.cefarm24.pl/

W aptece są jedne z lepszych promocji jakie kiedykolwiek widziałam. Szczególnie na kosmetyki. Warto jest zaglądać sobie do ich outletu. Można tam kupić wiele rzeczy z krótszą datą ważności za o wiele taniej.
229
Off-topic / Kolka nerkowa Jak zapobiegać
09 Sty 2017, 08:04:33
Czy ktos orientuje się czy są w ogóle jakieś sposoby zapobiegania kolce nerkowej?
230
Off-topic / Odp: Astma u dzieci
09 Sty 2017, 08:03:53
Czy orientujecie się czy choroba ta u dzieci jest wyleczalna?
U niektórych dzieci astma jest typem przejściowym. Szczególnie jeśli jest wywołana czynnikami alergicznymi . Możesz sobie poczytać o chorobie na tej stronie:
http://astmatycy.org.pl/

Sa tutaj opisane poszczególne odmiany astmy/ A najlepiej jakbyś zapisał się z dzieckiem do dobrego pulmunologa albo alergologa.