Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - clod

3481
Popieram Maciejana i zaroowke forum to nie notes, gdzie można kreślić i poprawiać. Piszę się pod wpływem emocji i po czasie niejednokrotnie zmieniając zdanie trzeba pisać nowy post. To tak jakby wysłać do kogoś list, a potem dogadać się z listonoszem, żeby dał nam ten list zanim doręczy, bo chcemy coś poprawić :) ...
3482
Mój syn chodzi do przedszkola nr 4 na ul. Skłodowskiej. Mogę się wypowiedzieć jedynie w samych superlatywach. Bardzo dobry kontakt przedszkolanek z dziećmi i rodzicami i naprawdę bardzo dobra opieka. Jest też mnóstwo zajęć dodatkowych, nadobowiazkowych typu tańce, szachy czy angielski. Do wyboru do koloruJulek po prostu chce tam chodzić i zdarzało mu się płakać jak musiał zostać w domu. Na 100% mój młodszy syn też tam będzie uczęszczał. http://przedszkole4.suwalki.webpark.pl/ Pozdrawiam.
3483
W Suwałkach najlepsze baseny są w szpitalu... Kaczki też są niezłe, lepsze niż w naszym rządzie...
3484
W hadesie mają limuzynę, ale nie wiem czy Ci taka pasuje....
3485
Aktualności, wydarzenia / A'propos lodów
13 Sty 2007, 09:23:19
Ojciec z synem idą ulicą.
Dziecko całą drogę marudzi:
- Tato, kup mi lody, no kup mi lody, no kup...
Ojciec w końcu nie wytrzymuje:
- Ja też bym zjadł loda, ale pieniądze mamy tylko na wódkę.
3486
Hej TAJNAPOLSKO mylisz pojecia. Nie porównuj Stokrotki z Biedronką. Stokrotka to market, a Biedronka to dyskont. W Stokrotce masz wybór, kupujesz co ci pasuje i garmażerka jest i asortyment renomowanych firm, a Biedronka to jest stodoła. Sam chłam sprzedaje, wszystko jest tanie , bo "wyprodukowane dla biedronki" A wiadomo, że tanie to jest mieso, tanie dziwki no i teraz mamy tanie państwo.  Nie korzystam z uroków Biedronki, bo lubię sam wybrać co chcę kupić, a tam jest jak z pierwszymi radiami co miały dwa programy pierwszy: Gra i drugi: Nie gra. Albo kupujesz to co jest albo spadaj. Ja nie miałem takiej wygody jak Ty i nie miałem w Warszawie obok akademika supermarketu, one dopiero powstawały i mogły powstawać za Warszawą. (Dojeżdzaliśmy do Geanta ze Służewca na Piaseczno). Pozdrawiam.
3487
Off-topic / Re: Postanowienia noworoczne
02 Sty 2007, 08:59:12
Postanawiam, że już więcej nie będę robił żadnych noworocznych postanowień.
3488
Wyzysk człowieka przez człowieka, to nie jest wymysł naszych czasów. W prywatnych firmach nagminnie łamie się zasady, płacąc część wypłaty po cichu, albo tworząć fikcyjne listy z godzinami pracy. Przykłady można by mnożyć. Tego sami nie zmienimy. Dopóki będzie taka polityka państwa, to tak będzie. Wpływ do budżetu z naszych zarobków stanowi niewielki procent, więc naszemu państwu wisi ile zarabiamy. Ważniejsze są inne podatki, akcyzy i inne złodziejstwa. A ja i tak będę robił tam zakupy. To dla mnie najlepszy sklep w Suwałkach. Dobrze zaopatrzony, z miłą obsługą i czynny w dogodnych godzinach. (Pracuję poza Suwałkami i w naszym mieście robię jedynie zakupy w Stokrotce, Kauflandzie i Edenie)
3489
Wzywasz fachowca to MUSISZ liczyć się z tym, że nie będzie chciał naprawiać Ci za darmo i, że będziesz musiał mu zapłacić. Zapłaciłeś 40 zł, gdybyś dostał fakturę to zapłaciłbyś 40 + VAT czyli 48,80 i miałbyś satysfakcję, że dostałeś papierek. Zawsze tak było, że fachowiec nie brał pieniędzy za stuknięcie młotkiem, tylko za to, że wie gdzie stuknąć...
3490
Tradycyjnie na sylwestra do NOTu czuli nocne oglądanie telewizji.
3491
Mundurki to świetny pomysł. Ja w szkole podstawowej nosiłem niebieski fartuszek i korona mi z głowy nie spadła. Powinne też wrócić do szkoły tarcze. Przed wojną jak szedł uczeń to od razu mozna było poznać gdzie sie uczy (po otoku na czapce). Teraz jest za dużo samowoli w szkole. Uczniom się w głowach przewraca i stąd jest problem. Moim zdaniem ich nie powinno się wogóle o zdanie pytać. Wprowadzić i już!
3492
Jest taki fajny zespół. Oni już dawno zauważyli problem.
Oto jest jedna z ich piosenek, bardzo adekwatna.

Niektórzy ludzie lubią bić
I biją przy każdej okazji
Są też tacy co biją
Bo kumple patrzą i trzeba bić
Jeszcze inni biją
Bo tylko to potrafią robić
Są też tacy co biją gdyż zamiast
mózgu mają mięśnie
Niektórzy ludzie biją
dlatego że mają kompleksy
A bicie dodaje im odwagi
Bicie daje im wiarę w siebie
Bijący lubią słabe ofiary
Lubią by bicie poszło sprawnie
Jeszcze inni biją dlatego że są
psychopatami
Niektórzy ludzie lubią bić aby
rozładować swoją złość
Są też tacy co biją aby ich się bano
Jeszcze inni biją wtedy gdy są w
pijackim amoku
Lecz są też tacy co muszą bić
By bronić się przed biciem
Gdy nie da się uciekać