Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - wprost

1
Witam wszystkich.
Oczywiście na dwa dni fajną trasą był by Kościelec a potem Orla Perć od Zawratu, ale na Rohaczach jeszcze nie byłem dlatego mnie tam ciągnie. W w okresie długiego weekendu w Murowańcu wątpię abyś już teraz miał coś wolnego - a na podłodze tam nie pośpisz. W moim planie zawarłem nocleg w Chochołowskiej albo na Hali Ornak - jak kto woli na podłodze albo na łóżkach jak będą wolne.

gg 5765053 Jarek
2
Witam wszystkich forumowiczów.
Od kilku już lat pieszo wędruję po Tatrach Polskich i Słowackich. W szczególności ukochałem część Tatr Zachodnich. Planuję kolejny wyjazd w te rejony podczas dłuższego sierpniowego weekendu, ale tylko dwa dni w górach (12.08-15.08), a wyglądać to będzie następująco:
- wyjazd PKP Suwałki  - piątek 15:17 (nocleg w przedziale pociągu – poznanie się wszystkich uczestników wyjazdu;) )
- przyjazd PKP Zakopane – sobota 6:46
- sobota rano – niedziela wieczór: wędrówki po Tatrach
 * sobota – ok. 11 h pieszej wędrówki - Wołowiec (granica polsko-słowacka 2046 m), Ostry Rochacz (Słowacja 2088 m), Płaczliwy Rochacz (Słowacja 1125 m)
 * niedziela – ok. 8 h pieszej wędrówki: Smerczyński Staw, Wąwóz Kraków, Jaskinie Mylna Raptawicka i Smocza Jama (wszystko w Polsce).
- wyjazd PKP Zakopane – niedziela 21:42 (nocleg w przedziale – czas na odpoczynek)
- przyjazd PKP Suwałki – poniedziałek 12:27

Zapraszam zainteresowane osoby (pełnoletnie z w miarę dobrą kondycją fizyczną ale przede wszystkim towarzyskie).

Bilet cały w klasie 2 w jedną stronę kosztuje 73 zł.
Osoby które nie ukończyły 26 lat mogą korzystać ze zniżki MAX-26 która wynosi 26% i taki bilet kosztuje w jedną stronę 54,02 zł. Przejazd wtedy jest akceptowalny za pokazaniem konduktorowi wcześniej zakupionego (odpowiedniego) biletu oraz dowodu tożsamości ze zdjęciem (posiadam taką zniżkę i tak jeżdżę).
Można oczywiście stosować zniżkę studencką 50% (36,50 zł) - wszystko zależy jakie ulgi posiadacie.
Cała podróż nie jest droga – zatem warto.
Nocleg w schronisku górskim na karimatach w śpiworze w Sali Zbiorowej kosztuje 20 zł.

Wyżywienie: jak kto woli bufet na miejscu w schronisku lub tak jak ja to robię zupki chińskie w plecak, kanapki, termos i jazda. Wolny dostęp w schronisku do czajników bezprzewodowych, suszarni, toalet i prysznicy (ciepła woda w kranach w odpowiednich godzinach).