Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Klimosz

1
dokładnie - Pani Danuta to chyba jedna z najbardziej rozpoznywalnych kobiet w SKI!

dla niewtajemniczonych - http://www.youtube.com/watch?v=enQKeDC-gDg
2
pondżki, pondżki
3
mały na świerkowej wymiata, na górę (nad PMB) nie radzę - za duż o grzebania się, brak jakiejkolwiek segregacji. oprócz tego bakałarzewska, 1-go maja po schodkach w górę i mickiewicza (naprzeciw straży pożarnej), jau
4
Off-topic / Re: Suwalskie RPG
10 Sty 2008, 11:53:06
aj, nie czaicie, ludzie
5
chyba się mocno nudziłeś zakładając ten temat
6
Widzę, że sami weterani :) Jest ktoś oprócz mnie na tym forum z rocznika 1991 i będzie się uczył w III LO? Ja z liczbą 126 punktów bez problemu dostałem się tam gdzie chciałem - klasa F (matma, gegra, angol) w tymże liceum.
7
PARANOJA! :O

Chciałem pójść na ten koncert. Przychodze z kolegą do Bramy jak gdyby nigdy nic, a przed wejściem ochroniarz pyta nas się o rezerwację - odpowiadamy, że nie mieliśmy. Kolejne pytanie od ochrony: \"A macie 20 lat? Może chociaż 18?\". - No nie bardzo, mamy lat 16. Podziękowaliśmy sobie i poszliśmy do domu w jakże piękną pogodę.. Czy to dobry pomysł wpuszczać tylko dorosłych na koncert muzyki jaką gra zespół Plateau?
9
Tam gdzie te stoją słupy jest granica działki wykupionej przez przedsiębiorcę. Właściciel kazał je postawić dla \'ozdoby\'. Szkoda, że mu nie wyszło.

Hmm... A może jendak się przydadzą na coś te kolumny? To znakomity tor przeszkód do organizowania slalomów rowerowych!
10
hahah to jakiś żart? Przecież od dawna istnieje www.pk-suwalki.rox.pl stworzone przez Doomera i Krzywego. W prawdzie od zeszłego roku nic się tam nie rusza, ale można było z nimi się skonsultować, a nie na chama kserować nawet nazwę :O
11
Jeżeli się dobrze orientuje to \'zuza\' jest córką p. Malinowskiego, prawda? Zuziu, Wojtek (chyba) wcale nie krytykuje malarstwa Twojego taty, po prostu jest ciekaw jakie ono jest, więc nie kłóćcie się ;)
12
wojtek: pójdź i oceń sam ; )
13
wojtek: poważnie mówię. pierwsze wrażenie jest niezłe, drugie też :)
14
Byłem dzisiaj w Einsteinie po obiedzie w Karczmie Polskiej. Muszę powiedzieć, że wystrój bardzo mi się podoba. Czytając na forum o obrazach Pana Malinowskiego nie wiedziałem, że sa aż takie fantastyczne :O Świetnie wygląda Albert E. w różnych wcieleniach :) Bardzo dobrze współgrają ze sobą złote ramki i napisy z mocno czerwonymi ścianami i białymi fotelami. Dodatkowym plusem są miłe i ładne kelnerki ;). O jedzeniu się nie wypowiem, bo piłem tylko kawę z mlekiem..
15
Domun
Ens
eMeM

W Suwałkach jest wielu ludzi siedzących w rapie i wszystkich oczywiście nie wymienię. Daję tylko link do ponad 2-letniego kawałka pt. Miasto Suwałki.:

http://www.andegrand.pl/mp3/file/1129115380