Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - miranda0

1
Ja u siebie zaufałam osobom od remontów, a ekipa poleciła mi kupić płytki Cersanit, bo podobno sprawdzają się doskonale w każdym pomieszczeniu. No i muszę przyznać, że mieli rację. Pomijam fakt, że najpierw trudno mi było wybrać jedne najładniejsze https://plytki24.pl/cersanit/cat_3.html, bo taka ilość wcale nie ułatwia zadania. Ale jak się w końcu to udało i ekipa mi je położyła, to w końcu zobaczyłam jak ładnie może wyglądać najbardziej nielubiane przeze mnie pomieszczenie, czyli mała, wcześniej ciemna łazienka. Obecnie mam te same płytki od 3 lat i do tej pory mi się nie znudziły. Poza tym one w ogóle się nie niszczą, a dość często się szorowane, bo wiadomo jak to w łazience bywa - osad z wody, resztki kosmetyków, sile detergenty itp....
2
Wesela / Odp: Pierwsza piosenka na weselu
11 Lut 2019, 12:24:06
Niebieska piosenka to mój typ od wielu lat !! Jest po prostu piękna :D
3
Ja teraz testuję na sobie kosmetyki z aptek. Na razie odstawiłam większość drogeryjnych i wybieram te apteczne. Niestety, część już widzę, że mi się nie sprawdziła, więc niedługo czeka mnie kilka zakupów w drogeriach, więc chętnie zerknę na wasze propozycje, bo czasami jest tam nawet kilka razy taniej niż stacjonarnie...
4
Chyba taka atrakcja nie jest dla mnie. widziałam ją ze dwa czy trzy razy na weselach znajomych, ale niezbyt mnie urzekły. Moim zdaniem zbyt wiele pieniędzy idzie wtedy z dymem. Chociaż wiem, że są też osoby, które są zachwycone takimi pokazami, więc wszystko kwestia gustu (no i miejsca wesela, bo w jakiejś restauracji w centrum to by było zapewne niemożliwe)
5
Hobby / Odp: Co teraz czytacie?
11 Lut 2019, 11:54:33
Ja teraz zabieram się za "Szeptuchę". Robiłam już do niej kilka podejść, ale mam nadzieję, że to w końcu będzie ostatnie i najbardziej sukcesywne :)