Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - moderators

2
Motoryzacja / Odp: Mechanik
21 Sie 2019, 15:17:22
Z dobrym mechanikiem jest jak z dobrym lekarzem lub dobrym fryzjerem - trzeba szukać, aż w końcu się znajdzie.
Warto pamietać, że mechanicy mają też zwykle dostęp do trochę tańszych części. Są w końcu dosyć dużymi odbiorcami częsci samochodowych. Oznacza to w dużym skrócie, że powinniśmy wyjść na tym korzystniej finansowo, niż w przypadku samodzielnego zakupu. Zwykle tak jest, ale trzeba oczywiście to zwryfikować jeszcze.
Bardzo dobre porównanie moim zdaniem. Faktycznie warto dołożyć starań, by znaleźć kogoś na prawdę zaufanego. Jeśli jeszcze kogoś potrzebujecie to możecie sobie sprawdzić także te zakłady motoryzacyjne https://autogratis.pl/naprawa/samochodow/lublin/wszystkie-marki/wszystkie-typy-aut - tutaj jest tylko lista zaufanych, wieloletnich warsztatów samochodowych.
3
Jak to jakie - ładne!
4
Uroda i zdrowie / Odp: okulista
21 Sie 2019, 15:14:26
Ja się chyba w końcu wybiorę.
5
Fajnie, że jest tyle różnych ciekawych możliwości aranżacji wnętrz. Ja od siebie jeszcze chciałbym dodać, że czasem warto też zrobić coś w domu samemu - dzięki temu można na prawdę sporo oszczędzić na usłudze.
Bardzo fajnie na przykład można samemu położyć tapetę ścienną http://kolekcjonerzy-krakow.pl/208/czy-mozna-samemu-polozyc-tapety-scienne/
6
Off-topic / Odp: Pozycjonowanie WWW
21 Sie 2019, 15:12:29
Pozycjonowanie strony to bardzo ważna część działań z zakresu marketingu online szczególnie w przypadku sklepów bo pozwala na uzyskanie większej ilości ruchu organicznego. Jeśli oczekujemy szybkich i tanich efektów możemy trafić na agencje, które pozycjonują poprzez mechaniczne dodawanie linków na forach i stronach. Teoretycznie duża liczba odnośników do naszej strony powinna działać na jej korzyść jednak jeśli Google zidentyfikuje ich przyrost jako działanie nienaturalne - a spamowanie linkami przez roboty jest za takie uznawane - to może czasowo lub permanentnie zablokować w ten sposób pozycjonowaną stronę. Dlatego warto powierzyć prowadzenie takich działań sprawdzonej agencji i pozwolić jej działać zgodnie z dobrymi praktykami co pozwoli przynieść satysfakcjonujące efekty ale raczej nie z dnia na dzień. Warto również pamiętać o dywersyfikacji ruchu na stronie. Dobrą praktyka jest pozyskiwanie go z różnych kanałów, w tym również płatnych jak reklamy AdWords.
No proszę bardzo, jak najbardziej! Myślę, że zrównoważenie adwords i seo to bardzo dobra metoda. Tutaj macie też firmę z Wrocławia jakby co http://nedio.pl/oferta/pozycjonowanie-stron-www/
7
Off-topic / Odp: Wakacje?
21 Sie 2019, 15:11:24
Zdecydowanie się z tym zgadzam. W Polsce jest mnóstwo pięknych miejsc, które można zwiedzać. A byliście może w puszczy białowieskiej?
Bardzo fajne miejsce:

źródło: http://ujasiaimalgosi.pl/
8
Pewnie, że to dobra idea!
9
Budownictwo / Odp: Ogrzewanie domu
21 Sie 2019, 15:09:31
Rekuperacja jest fajna i jest to chyba najważniejsza instalacja w domu. Wentylacja traktowana jest po macoszemu, a to właśnie od prawidłowej wentylacji zależy nasze samopoczucie, zdrowie i dobry sen. Wentylacja grawitacyjna praktycznie w domu nie działa. Tylko z nazwy jest to wentylacja. Także jeśli stawiasz pytanie w jakim czasie się zwraca to odpowiedź nie jest taka prosta. Bo jeśli jak 98% społeczeństwa zamykasz wszystkie szpary żeby nie dostawało się do budynku zimne powietrze zimą, to nie ma co liczyć na zwrot inwestycji. Z prostego powodu. W końcu będziesz miał wentylację. Do tej pory nie trzeba było ogrzewać powietrza którego nie wymieniałeś.
Jeśli jednak wentylacja jakimś cudem działała zgodnie z normami przewidzianymi dla wentylowanych pomieszczeń to wtedy faktycznie można zaoszczędzić ok. 50% kosztów na ogrzewaniu, ale jest to tylko teoria.
Mimo wszystko wentylacja mechaniczna w nowoczesnych budynkach to konieczność i zdrowy rozsądek.

Bardzo dobra uwaga. A co sądzisz o takim ogrzewaniu http://buderus-inserw.pl/uslugi-hydrauliczne/instalacje-grzewcze-centralne-ogrzewanie
10
Budownictwo / Odp: domy modułowe
21 Sie 2019, 15:08:52
Bardzo fajny patent moim zdaniem.
11
No proszę, jest nawet bezgluten. Jak dla mnie żywność bezglutenowa to prawdziwe dobrodziejstwo! Wiem, że co raz więcej osób nie toleruje glutenu. Jeszcze możecie sobie rzucić okiem na tą bezglutenową żywność https://staropolskagaleriasmaku.pl/zywnosc-bezglutenowa,423,0.html
12
Off-topic / Odp: Projektowanie ulotek
12 Mar 2019, 13:30:23
Ja myślę, że można tez sobie zaprojektować samemu.
13
Off-topic / Odp: Meble ogrodowe
12 Mar 2019, 13:30:05
Git.
14
Off-topic / Odp: światlo do garażu
12 Mar 2019, 13:29:53
Skoro potrzebujesz silnego światła, to kup mocniejsze.
:)
15
Off-topic / Odp: Księgowość
12 Mar 2019, 13:28:27
Dokladnie tak. Tez ksiegowosc zlecilam firmie Super Ksiegi - nie musze sie o nic martwic, wiem, ze wszystko jest wykonane poprawnie i nie ma sie do czego doczepic.
Zlecenie na zewnątrz prowadzenie księgowości to moim zdaniem dobra opcja.
Daj spokój z usługami online. Może i taniej, ale nie zadzwonią za Ciebie do urzędu czy zusy i nie załatwia sprawy. Biuro Rachunkowe zawsze mi w tym pomaga.
Fakt.

A znacie to biuro rachunkowe http://biuroeverte.pl/