Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - komentatorka

1
Witam szukam dobrego dietetyka w Suwałkach? Natur haus odpada nie stać mnie 400zl miesiacznie za wizyty płacić wiem że są tansi gdzieś tylko gdzie? :D
2
Witajcie proszę powiedzcie gdzie znajdę siłownie pod chmurką??? Oprócz aquaparku dlaczego dolku ul Daszyńskiego i putry;-)  
3
A co zrobil zle? Jakie sa minusy? To ze wygral wybory znaczy ze ktos na niego glosowal prawda? Jak wybuduja obwodnice i pozbadziemy sie tych tirow z miasta to bd git!
4
Czy ktoś tu jeszcze zagłada?również NIE POLECAM dr.MARKIEWICZ jest chamska i nie kompetentna. Dlaczego u suwalkach niema jakieś miłej mlodej pani gin.? Boże porażka nasza služba zdrowia :(  do faceta niepojde nigdy! Zemdlalabym ze wstydu :P  z wynikami od dr.Markiewicz wybieram się na konsultacje do dr sochanskiej nie mam wyjścia... Każda lepsza od niej.
5
Aktualności, wydarzenia / Re: JANZA
05 Lip 2011, 15:01:12
zapomnialam dodac ze ja pracuje nie w glownej jaznie tylko tej na ul. BUKOWEJ kolo pkp
6
Aktualności, wydarzenia / JANZA
05 Lip 2011, 15:00:13
Witam! Chcialabym sie dowieciec cos na temat pracy w piekarni JANZA poniewaz pracuje tam od 2 dni i mam niedlugo podpisac umowe niewiem czy warto...