Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - baniak

1
Praca / Animex Suwałki It returns !!
16 Mar 2011, 12:28:09
Dlaczego prawda w oczy tak kłuje przecierz to co piszą ludzie na forum to odwarzna prawda!!!!I za to blokować:(
2
Praca / Re: Animex Suwałki(drobiarskie)
16 Lut 2011, 12:06:53
Hej! ale to może dać do myślenia wszystko idzie w dobrym kierunku Związki  Zawodowe już założone. Następne spotkanie z tego co wiem jest 20.02.2011(niedziela) o godz 14stej .Zobaczymy ilu was przyjdzie ?????ja osobiście wybieram.Widać że ktoś boi się tych związków skoro zabrania sie rozprowadzania ulotek pod grozbą zwolnienia.Bardzo dobrze ,że tak się dzieje to powinno dać do myślenia tym co zarządzją firmą . Ludzie to nie śmiecie bez uczuć szacunek i powarzanie nalezy się też.
3
Praca / Re: Animex Suwałki(drobiarskie)
05 Gru 2010, 09:03:32
chcecie wiedzieć czemu suwalski PIP nie interesuje się sprawami tego zakładu, to wam powiem jak już są to z biura kartonami wynoszą ,a co wszyscy wiemy.Na 100%  tak się załatwia sprawy nie jeden to widział.
4
Praca / Re: Animex Suwałki(drobiarskie)
05 Gru 2010, 08:58:35
Hej! nie wiem czy wiecie jak was nabija kierownictwo dając wam 1 dzień wolny za sobotę lub jakieś święta. To czyste złodziejstwo co wam  robią !!!!!!!za sobotę należy 1,5 dnia wolnego czyli jak macie 2 soboty to 3 dni wolne,a wam zawczasu dają podpisywać o odebranej sobocie lub sami wstawiają wolne za złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Doczekają się jeszcze, że skończą   się te wolne za.
5
Praca / Re: Animex Suwałki(drobiarskie)
17 Lis 2010, 19:42:29
Dział tam działowi nierówny. Dzieli się na klasy jeśli cię to interesuje.Zależy do jakiej klasy chcesz się zaliczyć.Czy do tych co liżą  d....to nieważne jak pracujesz na wstępie po 2 miesiącu masz podwyżkę i nie liczy się to jak pracujesz.Bo tam tak dzielą przełożeni  ten który się bardziej podoba to ma więcej ,a najlepsze jest to że ,żeby dać tobie to musi drugiemu zabrać.Uwierz mi wiem coś o tym nie za pracowitość dają więcej :(
6
Praca / Re: Animex Suwałki(drobiarskie)
09 Lis 2010, 16:44:58
z tymi przerwami to też paranoje. Szczególnie na białej stronie na exporcie ci co tam rządzą to powaleni!! sami na przerwie nie są i komu nie dają porządnej przerwy, tylko tyle co zjeść i wracać muszą .OKROPNE!!!  To wszystko przez to że PIP nie chce się interesować woli w przysłowiowo łapę brać ,albo marne kary dla zakładu dawać co to dla nich jak \"dla byka ciastko\"
8
Praca / Re: Animex Suwałki(drobiarskie)
07 Lis 2010, 20:42:40
Tak jak na pakowni pracujące soboty i nadgodziny do odebrania,bo inaczej spadnie produktywność !buhaha :lol: Ciekawo kiedy ci ludzie to odbiorą bo wydaje mi się że wliczą to w czyn społeczny dla Animex.
9
Praca / Re: Animex Suwałki(drobiarskie)
07 Lis 2010, 18:32:28
Pytam się czy aby ten kto to pisał myślał o tym aby zareklamować firmę? czy tak jak widać wykańczać ludzi zwolnieniami po tylu latach pracy!!!Takie przekręty robią z oszukiwaniem nas zwykłych pracowników i nikt z tym nic nie robi .BRAK SZACUNKU!!!!!
10
Praca / Animex Suwałki(drobiarskie)
07 Lis 2010, 18:28:55
   
Dobry pracodawca

Czynimy wszystko, aby stworzyć naszym pracownikom przyjazną atmosferę pracy. Animex przestrzega przepisów kodeksu pracy i wyznaje zasadę szacunku dla każdego człowieka. Promujemy pracę zespołową, zaangażowanie i stawiamy na rozwój wszystkich naszych pracowników.

W zamian za wkład w rozwój firmy i osiąganie przez nią najlepszych wyników, oferujemy szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji. Oczekujemy od naszych pracowników dużego zaangażowania, ale też rozliczamy z efektów pracy. Podczas corocznych spotkań podwładnych z przełożonymi, dokonujemy oceny dotychczasowej pracy i wyznaczamy zadania pracowników na kolejny rok. Takie rozmowy służą definiowaniu potrzeb pracowników, planowaniu ich rozwoju zawodowego i poprawianiu efektywności pracy.

Rozwój i zaangażowanie wszystkich naszych pracowników jest kamieniem węgielnym dla naszego sukcesu.