Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - pioswa

1
ok napisałem do ciebie na gadu mam nadzieję że wiadomośc doszła bo ryzykowałem posadą pisząc ją:D
2
A czy jako prace dyplomową nie robiłaś strony "cars zone"? czy cos takiego z Beata
3
A no tak. W zeszłym roku skończyłem:] Jeśli jesteś tym o kim myśle to powinnaś mnie rozpoznać po nicku:D

A co do stylu to nic nie mam, ale chodziło mi o te zjadanie i przestawianie literek:) nie zrozum mnie źle nic do tego nie mam, tylko wydało mi się to troszkę znajome:D
4
Kasieńko twój styl jest mi troszkę znajomy:] powiedz mi czy przypadkiem nie uczyłaś się w studium inf. koło trzeciego lo.
5
Rokotek w Suwałkach nie ma i raczej nie będzie kiedyś próbowano cos takie tworzyć, ale niestety w Suwałkach za dużo jest "heńków". Z powodów finansowych bardzo szybko je zamykano. Taki los spotkał, antidotum, graffiti, apokalipsę. Futerał ciężko jest mi nazwać rokoteką o wiele częściej są tam organizowane dyskoteki niż koncerty;). W Suwałkach taki lokal maił by za małe wzięcie i szybko musiał by się albo przystosować i stać się bardziej uniwersalny albo zniknąć.
W sumie najlepszym takim klubem w okolicy był chyba Hades w Augustowie ale i ten lokal już od dawna nie istnieje. A szkoda.
6
Dziś zauważyłem nowa rzecz jaka mi się u nas nie podoba. Mianowicie NIE AKTUALNE ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ!! Nie wiem czy jest to powszechne na wszystkich przystankach, ale na przystanku na Pułaskiego (pierwszym na prawo od Kościuszki) wisi rozkład ważny DO 24 czerwca!
7
Ja w pełni popieram budowę obwodnicy, owszem może nie cieszy mnie fakt że idzie ona przez dolinę Rospudy, ale cóż trzeba iść na pewne ustępstwa. Gdyby Szła inna trasą to zapewne natrafiła by albo na inny skansen przyrody albo na gospodarstwa i budynki mieszkalne. A wtedy to już widzę, jaki był by krzyk ludzi, że obwodnica będzie zagrażać ich zdrowiu i życiu, albo że ktoś musi sprzedać gospodarstwo w którym mieszkała jego rodzina przez pokolenia. Słyszałem, że podobno "ekolodzy" przedstawili jakiś alternatywny, lepszy (mniej szkodliwy i tańszy) projekt budowy obwodnicy, ale jakoś w to nie wierzę. Gdyby naprawę był taki projekt to raczej on by był realizowany. Naszej władzy nie popieram ale jednak nie sądzę aby byli naprawdę tak źli aby budować obwodnice drożej, specjalnie na złość ekologom. Już prędzej podejrzewam, iż ekolodzy mydlą tymi pogłoskami ludziom oczy tylko po to by odwlec budowę, mając nadzieje że władze w ogóle odbiegną od tego "zbrodniczego" pomysłu.
8
Wszyscy na pewno znacie ta sprawę(jest dość głośna) ja chcę tylko poznać waszą opinię. Czy jesteście za czy przeciw. Mile widziane uzasadnienie swoich poglądów, jak również i wszelka dyskusja na ten temat.
9
No dobra może trochę mnie poniosło w ocenianiu ciebie. Nie mogę powiedzieć że jesteś jednym z tych o których pisałem, może poważnie jesteś dobrym kierowcą ale to nie zmienia faktu że nie powinieneś jej zniechęcać i dorszu tak surowo oceniać. Przecież powinieneś doskonale wiedzieć iż prawdziwa nauka zaczyna się dopiero po tym jak się otrzyma dokument i że sam egzamin(y) jak i te godziny nie mówią nic o tym jakim kierowca ktoś kiedyś będzie kierowcą.
Trochę cierpliwości i wyrozumiałości, bo naprawdę nie wierzę, że ktokolwiek od razu po zdaniu egzaminu był wspaniałym kierowca.
A ty anka07 nie poddawaj się próbuj dalej i nie przejmuj się słowami takich ludzi jak stasio.
10
Zapomniał wół jak cielęciem był. Wyobraź sobie, że nie każdy jest takim mistrzem kierownicy jak ty, ale nie można mu odmawiać możliwości do nauki. Z czasem dziewczyna się nauczy a z tego co widać po statystykach to głównymi sprawcami wypadków właśnie nie są osoby co miały problem ze zdaniem prawa jazdy tylko właśnie te co zdały śpiewająco. Bo to wy mistrzowie kierownicy jesteście zbyt pewni siebie, wierzycie że jeździcie najlepiej na świecie i to was najczęściej gubi. Rozwijacie nadmierna prędkość no, bo przecież znacie swoje możliwości, klniecie na wszystkich co się troszkę ociągają z ruszeniem bądź się wahają czy gdzieś już mogą wjechać czy nie, wtedy wy genialni kierowcy, nie wytrzymujecie i musicie bezprawnie wymijać itp. Osoby świeżo po prawku którym brakuje obycia i pewności siebie są przyczyna głównie lekkich stłuczek, drobnych wykroczeń itp. natomiast wy geniusze??? kierownicy jesteście przyczyna poważnych wypadków, karamboli i katastrof.
PS czy ty zaraz po prawku byłeś idealnym kierowcą czy to przyszło z czasem?
11
Piraci drogowi zdarzają się wszędzie a w miesicie tranzytowym skutki ich "wybryków" są nie raz o wiele bardziej tragiczne... Po prostu ludzka głupota, każdy uważa się za króla drogi i najlepszego kierowcę na globie i często za nic ma sobie innych użytkowników dróg. Brak wyobraźni, zbyt duża pewność siebie i mamy wypadek...

A co do nowopowstałego wątku o rowerzystach to powiem tylko tyle że i piesi i rowerzyści są siebie warci i jedni i drudzy za nic na ogółu maja sobie ścieżki i chodniki, i jedni i drudzy są strasznie wściekli że ktoś im zajeżdża/zachodzi drogę. (nie mówię poszczególnych przypadkach ale o ogółu - bo jeszcze ktoś będzie krzyczał że ja nigdy i się na mnie obrazi:) )
12
Hehehe nie pisowania tylko pioswa:) a no ok. to połączenie jest (wierzę wam na słowo, bo nie chce mi się sprawdzać) ale to i tak denerwuje mnie że nie ma poza sezonem bezpośredniego połączenia kolejowego z Gdańskiem.
PS kiedyś w wyszukiwarce połączeń PKP jak chciałem jechać z Suwałk do Gdańska to pokazywał mi połączenie z przesiadką w Warszawie:P
13
tzn wigierski (fuckin Word mi automatycznie zmienił)
14
Zaroowek ale to co wymieniłeś to akurat jest powszechne w całym kraju:P niestety to nie jest tak że tylko w Suwałkach tak jest.
Ale żeby nie było odstępstw od tematu to napiszę co mi się nie podoba.
A nie podobają mi się Tiry na suwalskich drogach (niech w końcu zrobią obwodnicę, nawet jeśli miała by iść przez węgierski park narodowy!), nie podoba mi się zegar milenijny, paw z kwiatów na utracie, ulica przytorowa, pożałowania godne graffiti[???] wszędzie (ale to chyba tez jest w całym kraju), brak połączenia kolejowego z Gdańskiem, niedobra pizza w rozmarino, prezydent miasta, Janus(chyba tak on ma na nazwisko) z TVS, 80% repertuaru radia 5. Ufff... i to chyba mniej więcej będzie tyle.
15
Off-topic / Re: tibia działa jak narkotyk
24 Lip 2006, 08:27:26
Oh tak gra niszczy, sam fakt jej istnienia powoduje, że MUSISZ w nią grać. I biedne bezwolne (bezmózgie) istotki grają w nią dzień i noc gdyż gra przejęła nad nimi kontrole i jak nie będą grały to umrą...
PS kto jest winny chorobie alkoholowej pijak czy alkohol?