Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - lektor

1
Z tego, co się zorientowałem, sprawa jest z pierwszej połowy sierpnia. Wiesz coś więcej na ten temat? Są już jakieś dokładne plany? Bo coś czuję, że mieszkańcy os. Kamena nie będą zadowoleni.
2
Swego czasu korzystałem z aplikacji webowej prezi (prezi.com). Odbiór prezentacji przez słuchaczy był bardzo pozytywny, powerpoint to już chyba nie ta epoka...
3
Sprawdź www.paroli.pl, są tam kursy i tłumaczenia z hiszpańskiego, ale nieprzysięgłe.
4
Podatek płaci tylku kupujący, trzeba wypełnić druk PCC-3 i zapłacić 2% wartości transakcji. Sprzedający nic nie musi płacić.
5
Tego nie wiedziałem, dzięki.
6
Czy ktoś posiada informacje na temat przedszkola, które kiedyś znajdowało się w miejscu dzisiejszych bloków przy ul. Klonowej 40 i 42, ale zostało zamknięte i wyburzone? Dlaczego zostało zamknięte?

Może jakieś linki, zdjęcia, cytaty z prasy z tamtych lat lub namiary na pozycje do sprawdzenia np. w archiwum miejskim?
7
Dla Google ma obecnie duże znaczenie to, czy strona posiada zainstalowany certyfikat SSL oraz to, czy ma wersję mobilną. Należy zadbać poza tym o dobre i aktualne treści. Pozycjonowanie nie zaszkodzi, reklama w social media też, chociaż nie są to teraz działania przynoszące tak dobre efekty, jak kilka lat temu. Skupiłbym się na aspektacch, które wymieniłem na początku i dałbym stronie trochę "pożyć" w sieci. Buduj naturalny ruch na stronie i po prostu dbaj o odwiedzajcych, popularność przyjdzie sama :)
8
Nauka / Odp: Szkolenia językowe dla firm
04 Lut 2019, 08:13:06
https://www.paroli.pl ma w ofercie indywidualne kursy językowe online z lektorem. To suwalska firma (!!!) o globalnym zasięgu działająca od 2011 roku.
9
Czy Instagram ma jakieś właściwości marketingowe?  Pytam, bo o ile w Google czy Facebooku jest to w sumie proste i oczywiste, o tyle Instagram-a trudno jest mi rozgryźć pod tym względem.
Ma, natomiast nie są one tak "bogate", jak np. w przypadku FB, chociażby z racji tego, że promować możemy udostępnione zdjęcie lub film, a nie posty tekstowe, linki itp. (Wynika to oczywiście z możliwości samego Insta.) W ciekawy sposób działa połączenie promocji na FB z tąna Insta, polecam sprawdzić efekty. Od kiedy FB kupił Instagrama, te 2 portale całkiem nieźle ze sobą współgrają.
10
Do wymiany danych w formie plików wystarczy jedna z chmur (dropbox, mega itp.). Jeżeli zależy Ci na równoległej pracy np. zespołu nad dokumentem (wnioskuję to z tego, że wspomniałeś o google docs), to możesz też sprawdzić paper.dropbox.com. Doprecyzuj swoje oczekiwania, a może doradzęcoś więcej.
11
Latają regularnie dosłownie nad moim blokiem, niezbyt ciekawie to wygląda...
12
@Pan Ka.: Twoja wypowiedź \"zalatuje\" mi trollingiem i stereotypami. :]
13
Odzież / Re: internet
05 Sty 2012, 13:55:08
Od ok. 7-8 lat mam TV i internet w Vectrze i chwalę sobie jakość obydwu usług. Dla mnie najważniejszy jest internet, bo dzięki niemu zarabiam na życie i Vectra spisuje się tutaj doskonale. Teraz podpisałem aneks (2 lata) na 24 Mb i jestem cały happy, bo prędkość jest cały czas utrzymywana, bez spadków czy przerw. Nigdy natomiast nie podpisałbym umowy na 3 lata, bo to trochę bez sensu, nawet jeżeli wychodzi taniej. Przecież co chwila pojawiają się lepsze ceny (u tych samych dostawców) i można sobie wtedy szybciej przejść na wyższy pakiet, nieraz z obniżeniem ceny.
14
Jak masz możliwość to skorzystaj z aplikacji SoundHound na telefonie, perfekcyjnie rozpoznaje tytuły piosenek, które \"słyszy\".
15
Na Twoim miejscu sprzedałbym to np. na allegro, będzie szybciej i możesz dostać więcej $.