Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - McGregor

1
Wydaje się, że ludzie nie lubią zimna i dlatego zimne Suwałki mogą się innym kojarzyć mało pozytywnie.
Powinno miasto promować nasz region Suwalszczyzny jako region atrakcyjny turystycznie. Oczywiście Turysta /miłośnik plaży, szumu morza, wspinaczek górskich itp./ może i tu nie zawita, ale szukać powinniśmy tych turystów którzy cenią spokój i naturalne, niezdegradowane środowisko. Tacy Turyści już tu przyjeżdżają ale wciąż ich jest za mało.
Z Suwałk raczej nie zrobimy metropolii jak Kraków, Gdańsk czy Wrocław ale czy tego chcemy?
Augustów leży przy jeziorach i dlatego jest popularnym miejscem.
Suwałki muszą szukać innych atrakcji dla Turystów.
Wydaje mi się iż ŚCIEŻKI ROWEROWE są jednym z ciekawych pomysłów na promowanie Suwalszczyzny. Ale musiała by to być kampania ogólnopolska - a pieniążki na kampanię z Funduszy Unijnych ;)
2
10.96.4.7
ten też działa i można zasysać od innych - tylko że jest ich niewielu /jeżeli są ;) /
3
podobno każdy Pracodawca szuka ludzi z doświadczeniem, ale płacić chcą jak niedouczonym ;) ale o tym był inny wątek.
Uważam, że nawet dodatkowe miejsca pracy za przysłowiowe 1500 zł /na rękę/ też się przydadzą. Zawsze to jakaś szansa dla nowych, absolwentów itd.
4
Może 2000 osób z całą obsługą Plazy? Parkingowi, obsługa kina, ochrona, itd. Chociaż pierwsza wersja 400 osób wydaje się być bardziej realna.
mimo wszystko niech się otwiera jak najwięcej sklepów - będzie każdy miał coś dla siebie - chociaż zwolenników targu pewnie nadal nie zabraknie - dla każdego coś się znajdzie.
Co do kasy, która nie zostaje w Suwałkach - fakt, że firma jeśli jest z Wawy to podatki idą tam, ale jakby tak patrzeć tylko na lokalnych biznesmenów to Plazy do dzisiaj by nie budowali i długo, długo jeszcze nie.
Mimo wszystko niech się coś dzieje w naszych Suwałkach ;)
5
redia:
też jestem tą wypowiedzią Pana Tomasza Podolaka mile zaskoczony.
A jak weźmiemy pod uwagę jeszcze OBI - około 800 osób i Carrefour to może być deficyt z pracownikami w Suwałkach ;) czego nam /pracownikom i bezrobotnym/ z całego serca życzę.
6
Zarobki pewnie dopasują do rzeczywistych w Suwałkach - czyli stanowczo za niskich, ale fakt że tylu będzie miało pracę napawa optymizmem ;)
7
212.117.165.147:2099

ten adres działa, ale chyba przez to całe zamieszanie już niewielu jest na tym DC.
Szkoda - \"a miało być tak pięknie\" ;)