Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Sprzęt komputerowy => Wątek zaczęty przez: trezors w 02 Cze 2019, 09:44:14

Tytuł: Jakie oprogramowanie do rejetracji?
Wiadomość wysłana przez: trezors w 02 Cze 2019, 09:44:14
Potrzebuję jakiegoś oprogramowania, które się sprawdzi do rejestracji pacjentów w punktach medycznych. Chodzi o takie oprogramowanie, które da możliwość rejestracji online, telefonicznej ale również osobistej.
Tytuł: Odp: Jakie oprogramowanie do rejetracji?
Wiadomość wysłana przez: starak w 04 Cze 2019, 12:53:57
Proponuje wysłać w pierwszej kolejności zapytanie do firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu tego rodzaju oprogramowania.
Jest to niezwykle istotne, aby zakupów dokonywać u autoryzowanych dostawców, z tego względu, że są oni w stanie zapewnić później niezbędną gwarancję oraz wsparcie - a będzie ono niezbędne.

Może mMedica od Asseco: http://e-rejestracja24.com.pl/oferta/
Tytuł: Odp: Jakie oprogramowanie do rejetracji?
Wiadomość wysłana przez: amarash w 30 Cze 2019, 21:32:47
Do pracy rejestracji to najlepiej Medidesk, bardzo innowacyjna aplikacja w pełni intuicyjna. Na bieżąco śledzone są połączenia przychodzące od pacjentów i wszystko wyświetla się na ekranie. Dzięki temu pracownicy rejestracji mogą efektywniej pracować, a to też z pożytkiem dla pacjentów, bo mogą zawsze liczyć na obsługę, nawet jak linia zajęta - po prostu ktoś za moment oddzwoni
Tytuł: Odp: Jakie oprogramowanie do rejetracji?
Wiadomość wysłana przez: Pablo32 w 24 Paź 2019, 07:04:26
Czy jest możliwy jedynie wybór rejestracji online? Wiem, że niektóre gabinety działają w ten sposób. W przyszłym roku chcę dopiero zacząć prywatna praktykę i robię rozeznanie w tej kwestii. Mam już wstępnie wybrane meble medyczne oraz sprzęt okulistyczny w sklepie MDT https://www.mdt.pl/ (https://www.mdt.pl/) Jednak nie mogę się zdecydować odnośnie sposobu rejestracji. Na samym początku wolałbym nie zatrudniać dodatkowej osoby.