Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Babskie sprawy => Wątek zaczęty przez: valuska w 17 Maj 2019, 13:20:24

Tytuł: Po rozwodzie
Wiadomość wysłana przez: valuska w 17 Maj 2019, 13:20:24
Jestem po rozwodzie, mam z byłym mężem córkę, którą on odwiedza raz w miesiącu. Nie chcę żeby to było częściej, bo ma na małą zły wpływ, ostatnio jej nagadał że jestem zła, to potem się do mnie nie odzywała :( wiem że wynajął najlepszego prawnika w okolicy: http://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinne/, żeby wygrać w sądzie sprawę o częstsze widzenia. Co ja mogę zrobić w takiej sytuacji?
Tytuł: Odp: Po rozwodzie
Wiadomość wysłana przez: Mieszkaniec w 17 Maj 2019, 13:44:57
Może najpierw pozwól mu widywać się częściej z córką bo widać że naprawdę jesteś tą "zlą" skoro mu tego zarabiasz. Sam jestem po rozwodzie i miałem identyczną sytuację  kiedy matka zabraniała córce przychodzić.  Zrozumcie że dzieci więcej rozumieją niż wam się zdaję
Tytuł: Odp: Po rozwodzie
Wiadomość wysłana przez: JaaaaaaaaO w 18 Maj 2019, 11:37:11
Ograniczyć mu prawa rodzicielskie, ojciec nie powinien nastawiac dziecka przeciwko matce i robić dziecku wodę z mózgu.
Tytuł: Odp: Po rozwodzie
Wiadomość wysłana przez: zzaa12zz1 w 18 Maj 2019, 12:03:19
Ciekawe skąd się biorą takie sooki, które uważają że dziecko jest ich wyłączną własnością i może ojcu dyktować kiedy się może spotykać a kiedy nie. Nie dość, że durne polskie prawo przyznaje w 99,9 % przypadków opiekę matce, to i tak im nie wystarczy. A alimenty bierze? Może kiedyś wreszcie nasze goowniane państwo wprowadzi opiekę naprzemienną ?
Tytuł: Odp: Po rozwodzie
Wiadomość wysłana przez: Leśnik w 18 Maj 2019, 13:44:04
Tu zgadzam się z poprzednikiem.  Nasze państwo tylko matkom przyznaje opiekę bo chyba według państwa ojciec to zawsze degenerat. Najgorsze jest to kiedy matka nie rozumie że ojciec ma prawo współdecydować bo nie ma ani zebranych ani ograniczonych praw rodzicielskich. Dziecko jest oboje rodziców a nie własnością matki. Pamiętajcie że takie traktowanie dzieci kiedyś wam się czkawką odbije.
Tytuł: Odp: Po rozwodzie
Wiadomość wysłana przez: Jaaaaaaaa w 19 Maj 2019, 09:03:16
Warto czytać ze zrozumieniem. Autorka postu napisała wyraźnie, że nie zabrania, ale wpaja dziecku, że matka jest zła i dziecko z matką rozmawiać nie chce, więc o czym tu mowa dobry ojciec nie buntuje dziecka tylko spędza z nim czas i mówi, że oboje rodziców go kocha.
Tytuł: Odp: Po rozwodzie
Wiadomość wysłana przez: Mieszkaniec w 19 Maj 2019, 22:01:04
Nie wiem czy Jaaaa jest matką czy ojcem i czy w ogóle ma dzieci ale ja jako rodzic nie wyobrażam sobie żebym dziecko widział tylko raz w miesiącu.  U nas panuje stereotyp chyba jakiś że ojciec zawsze jest najgorszy. Z własnego doświadczenia wiem że matka bywa gorsza od ojca tyle że w sądzie ciężko to udowodnić bo w większości spraw matki są na wygranej pozycji.