Wyślij odpowiedź

Użytkownik:
Temat:
Ikona wiadomości:
Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 załączniki na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 192KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez czarnota
 - 23 Lip 2019, 13:42:29
Polecam tkaninę sawanę, jest to tkanina która jest bardzo prosta jeśli chodzi o kwestię utrzymania jej w czystości. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, ciekawym, równym splotem typu płóciennego -  osobiscie nie jestem przekonany do welurów w każdym sklepie ( wydaje mi sie,ze meble takie będą problematyczne do czyszczenia, poa tym czy przypadkiem meble wykonane z weluru się nie wycierają? ) Dodatkowym atutem tkaniny są jej ładne, melanżowe kolory.

Jeśli chodzi o meble pokojowe, zdecydowalismy się na sosnę. Jest prosto, trochę w stylu skandynawskim.  https://meblearkadius.pl/tkanina-sawana-latwa-w-utrzymaniu-w-czystosci/
Wysłany przez mczay
 - 07 Cze 2019, 16:36:40
Ja mam w salonie nowoczesne meble w kolorze białym, tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/Porady/show/meble-nowoczesne-do-salonu-144 możecie zobaczyć na jakie się zdecydowałem. wybrałem je gdyż całą aranżację salonu mam nowoczesną, dodatki również. Kuchnię z  kolei robiłem klasycznie, żeby było takie przełamanie.
Wysłany przez Dobry
 - 26 Maj 2019, 14:16:28
ja tylko siedzę na Kler.Nic innego.
Wysłany przez gwendolina
 - 21 Maj 2019, 10:20:58
Dąb typu sonoma to kolor dość ciepły i jasny. Warto wybrać go do swojego wnętrza, ponieważ jest uniwersalny. Połączy się z każdym kolorem ścian i podłóg. Jeśli więc nie planuje się kosztownego remontu, a jedynie wymianę mebli, to postawienie własnie na ten kolor. Poza tym meble takie będa łatwejsze jesli chodzi o fakt utrzymania ich w czystości bo praktycznie nie widać na nich kurzu.
https://www.edinos.pl/regaly-dab-sonoma
Odradzam natomiast decydowanie się na ciemne meble w kolorze venge przykładowo. Raz zmieciesz kurze i za godzinę będziesz znowu widziała je na meblach.
Wysłany przez nutelka
 - 21 Maj 2019, 08:33:03
W jakim kolorze macie meble w salonie? Szukam czegoś praktycznego oraz łatwego jeśli chodzi o utrzymanie czystości.