Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Użytkownik:
Temat:
Ikona wiadomości:
Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 załączniki na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 192KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez mała_mi
 - 11 Kwi 2019, 14:33:15
gwendolina - super pomysł! Doceniam takie podejście, że warto uczyć się od najlepszych. W końcu to potem świadczy o Tobie jako makijażystce. Do takiej osoby bym się potem wybrała ;)
A możesz podać jaki % dostałaś zniżki? Jakie są wymagania dot. osób otrzymujących dofinansowanie? Coś więcej, bo jestem naprawdę tym zaciekawiona.
Wysłany przez gwendolina
 - 26 Mar 2019, 08:39:53
Wiesz co trochę orientowałam sie w temacie bo obecnie prowadzę swój wlasny salon kosmetyczny, w ktorym oferuje również i makijaż.Jednak nie wykonywałam kursu w Suwałkach bo doszłam do wniosku, ze jeśli już decyduję się na wykonywanie takich usług to chcę uczyć się od najlepszych. Tak wiec wybrałam się na kurs do Gliwic. Mogę polecić bo pełen profesjonalizm, zajęcia indywidualne.

Zorientuj sie kiedy wolne terminy będzie miało centrum szkoleniowe Lukomades.  https://lukomades.pl/kurs-makijazu-i-wizazu/ Możesz zobaczyc czy organizują tam nadal szkolenia z dofinansowaniem z UE. Ja skorzystałam tak więc szkolenie tak dużo mnie nie kosztowało.
Wysłany przez Jamniczka
 - 24 Mar 2019, 20:16:56
Dorota Lange Białystok
Wysłany przez nutelka
 - 24 Mar 2019, 17:34:53
Gdzie polecicie wybrać się na kurs makijażu?Niekoniecznie musi byc w Suwałkach