Wyślij odpowiedź

Użytkownik:
Temat:
Ikona wiadomości:
Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 załączniki na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 192KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez ilonakaminska80
 - 20 Sie 2019, 10:43:23
Znakomite meble skandynawskie znajdziesz w mirjan24 ;) Mają ogromny wybór i darmową dostawę ;) AA no i mają często promocje ;)
Wysłany przez Pablo32
 - 16 Sie 2019, 23:29:19
Mnie ten cały styl skandynawski wcale nie urzeka. Może dlatego, że ostatnio wszędzie jest go pełno. Mam wrażenie, że jak ludzie usłyszą słowo 'modne', to od razu muszą to mieć. Ja wręcz przeciwnie, wolę być wyjątkowy tak jak moje wnętrza :) Lubię prostotę i elegancję, bez zbędnych barokowych ozdób. Przykładowo w sypialni mamy łóżko, białą szafę i komodę. Wystarczy. Żona zmienia tylko dodatki, które tworzą piękny nastrój.
Wysłany przez gwendolina
 - 29 Mar 2019, 20:07:27
Ja ostatnio meblowałam dom i sprawiłam sobie właśnie takie. Bardzo mi się podobały już wiele lat temu. Również musiałam zamawiać przez internet. NIby nie mieszkam w takim małym mieście i sklepów z meblami jest sporo ale wybór tego typu mebelków nie jest duży. Tańśze meble mozesz znaleźć na przykład w Ikei ale ja szukałam dla siebie czegoś z drewna bo chciałam sprawić sobie porządne mebelki. Piękne mebelki w tym stylu znajdziesz tutaj
https://meblearkadius.pl/narozniki-wroclaw/
Fajnie prezentuje się w to również w salonie w stylu prowansalskim.
Wysłany przez justetka
 - 07 Mar 2019, 12:24:08
Hej ! Widziałam,ze na blogach wnętrzarskich takie sa bardzo popularne.Nie ma to pokrycia w sklepach. Gdzie możńa kupić takie mebelki w dobrych cenach?