Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Użytkownik:
Temat:
Ikona wiadomości:
Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 załączniki na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 192KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez administrator
 - 09 Wrz 2016, 12:09:56
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .
Wysłany przez Mariusz
 - 29 Cze 2006, 14:28:27
Wysłany przez dante
 - 27 Cze 2006, 07:33:25
no, wydało się! teraz tajna mnie pojedzie! winston, dyskretniej może.
Wysłany przez Winston Wolf
 - 26 Cze 2006, 15:35:33
Pies Dantego zdechl bo ten po nim nie sprzatal i psina udusila sie odorem wlasnego gowienka  :lol:
Wysłany przez dante
 - 26 Cze 2006, 12:40:53
ad 1. tylko ty mnie wnerwiasz
ad 2. już jaśniej nie mogę ci przedstawić swojego stosunku do "psiej kupy". po swoim psie sprzątałem i sprzątałbym teraz gdybym psa miał. mój pies nie zdechł porwali go kosmici, robili na nim badania i teraz jest przeciw sprzątaniu psich kup, szczególnie własnch. podobnie jak ty.
ad 3. nie przejmuj sie, że tak mało słyszałeś od nas. spróbuj nie mówić w tym samym czasie co słuchasz, bo cię przekaz omija.
Wysłany przez pioswa
 - 26 Cze 2006, 08:22:43
Hmmm... tak szczerze to ja nie stoję po żadnej ze stron. Ja tylko mówię że za dużo zamieszania robicie w około gówna i tyle:) bo tak naprawdę problematyczna to ona jest tylko przez krótki okres wczesnej wiosny.
A sprzątanie poważnie może być grą nie wartą świeczki, narażało bo właściciela psa na koszta takie jak np. rękawiczki, worki foliowe, łopatka i strata czasu rzecz jasna. A straż miejska i policja powinny zajmować sie poważniejszymi sprawami niż gówno.
I takie jest moje stanowisko w tej sprawie.
Wysłany przez tajnapolska
 - 25 Cze 2006, 09:45:49
jaką teorię? jak powiesz dlaczego nie masz psa, będzie jasne, czy przemawia przez ciebie zawiść -1. bo nie możesz mieć psa i denerwują cię osoby, które psy mogą mieć lub mówią na forum tak
jakby psy miały( bo poiswa stoi po stronie tych co mają psy)
2. czy jedynie wygłaszasz nierealne w praktyce poglądy o konieczności sprzątania psiej kupy, bo tak uważasz, natomiast nie ma to związku z tym że nie masz już psa, może twój pies zdechł na przykład czy coś podobnego, po prostu nie byłoby dla ciebie potencjalnie problemem mieć psa i byś sprzątał po nim kupy.

Ale z twoich wypowiedzi dante nie wynika, żebyś sprzątał psie kupy, gdybyś sam miał teraz psa, że sprzątałeś gsy psa miałeś, ty jak i inne osoby oburzone na psie gówno na chodnikach nie deklerują, że same sprzątają bo psach, albo że by sprzątały, gdyby miały psa.

Słyszałem jedynie od was, że w innych miastach się sprzata po psach, może tak, może nie, ale kto sprząta i w jakich miastach? Przydałyby się jakieś szczegóły. ;)  ;)
A wy deklarujecie, że sprzątacie po swoich psach? Alebo że byście sprzątali gdybyście psy mieli???
Wysłany przez dante
 - 24 Cze 2006, 19:38:30
he he, jaką tajemnicą? przecież zaraz uknujesz jakąś chorą teorię.  :lol:  ;).
Wysłany przez pioswa
 - 24 Cze 2006, 12:12:07
hehehe ale ja nie mam psa:P
Wysłany przez tajnapolska
 - 23 Cze 2006, 23:33:58
pamiętam inne twoje wypowiedzi o psach w innym wątku, ale skoro
się ich wypierasz, nie będę ci nic wmawiał, miałeś psa, już nie masz, dlaczego do dziś pozostało to tajemnicą
Wysłany przez dante
 - 23 Cze 2006, 07:34:05
ja tego nie powiedziałem, nie jestem zawistny i nie namawiam na rezygnację z psa w bloku.  jednak masz coś po tej filologii nie tak, to jakas twoja nadinterpretacja. no i  dzięki za analizę mojej osobowości, żadna d tej pory nie była tak trafna  :lol:
Wysłany przez tajnapolska
 - 22 Cze 2006, 23:30:00
kupa nie, ale brak psów spowoduje wzrost przestępczości,
dzieci nie srają na trawie bo mają ubikacje i wychodki, nie wiesz o tym dante, skoro porównujesz dzieci do psów, to dlaczego psy nie miałyby mieć własnych ubikacji na podwórku? Nie muszę chyba wyjaśniać, że ubikacja dla psa w domu to jakiś absurd, który głosi dante :lol:  :lol:

stawianie estetyki ponad przyjaźń człowieka z psem spowoduje tragiczne następstwa dla wszytskich, nie tylko dla tych co mają psy. Psia kupa to nie to samo co ludzka, ale zwierzęta to przyjaciele ludzi i warto o tym pamiętać; ludzie pokroju dantego to ci którzy zazdroszczą nam, tym którzy mogą mieć psy, bo dante nie może z jakiego powodu mieć psa w domu i zazdrości tym co mają i jest pełen zawiści, dlatego robi wszystko co może, dzwoni do straży miejskiej, udziela się na forum, żeby inni też zrezygnowali z psa w bloku, żeby nie musiał patrzeć na rodość innych z posiadania psa, ja tak cię widzę dante i wiele osób, które ma psy na pewno widzi cię w taki sam sposób; poiswa ma psa i dlatego nie ulega twoim podejrzanym estetycznym argumentom, tak jakby pedantyczna czystość była ważniejsza od człowieka i jego psa
Wysłany przez pioswa
 - 22 Cze 2006, 15:13:25
Nie no tajna teraz to już przegiąłeś. Nie sądzę aby prawo sprzątania gówna (które z reszta obowiązuje od dość dawna)  spowodowało wzrost przestępczości:P Kupa nie ma takiej siły.
Generalnie uważam iż wszyscy ostro przesadzacie, nie jest to aż tak wielki problem. Luuuudzie. kupa była, jest i będzie:P
Wysłany przez dante
 - 22 Cze 2006, 11:17:13
co ty pierniczysz? przeczytaj jeszcze raz co napisałes i odnies do tematu. nie dopisuj psiemu gównu jakiejś głębszej ideologii, chodzi tylko o kulturę, człowieku. a jak twój dzieciak nawali na środek chodnika to co zrobisz? zostawisz? czy poczujesz się do "opieki" i "odpowiedzialności". to jest to samo, masz stworzenie to dbaj o nie z uszanowaniem praw i obyczajności. daj  pieskowi nawalić na środek swojego salonu i siedź w tym gównie jak ci pasi. mi by przeszkadzalo, tak samo w domu jak i na chodniku przed klatką schodową. a jeśli chodzi o eutanazję to na twoim miejscu bym nie stawiał takich pytań.
Wysłany przez tajnapolska
 - 21 Cze 2006, 21:51:51
w tej książce na osiedlu też były zakazy i nakazy, a to że nie można tego, nie można tamtego, dzieci, które miały za prayjaciela psy, szybko je traciły bo się nie podobały sąsiadom, a to za często i głośno szczekały, a to coś jeszcze, a u nas odkąd wprowadza się ten chory pomysł sprzątania gówna, będzie tak samo jak w niemczech, że ludzie przestana mieć psy w blokach, i w związku z tym dzieci zamiast chodzić na spacery z psami, mieć przyjaciela w domu i na podwórku, będą organizować się w bandy i brać narkotyki, bo tak jest i było w niemczech i u nas będzie, jeśli będzie się wprowadzać niemieckie prawo, a sprzatanie gówna po psach, to jest właśnie niemieckie prawo i przykre konsekwencje dla ludzi stad wynikające, dla starszych i młodszych. I tu jest własnie aspekt wychowawczy, że pies jest przyjacielem człowieka i uczy żyć w przyjaźni, opieki, a wy co chcecie dać wzamian dzieciom i innym starszym osobom? sami nic nie macie, potraficie tylko wrzeszczeć na innych i pozbywać się ludzi niepotrzebnych, nie zdziwiłbym się, że gdyby wprowadzili prawnie eutanazję, wielu z was by mówiło, ze starcy powinni skorzystać z eutanazji bo zajmują miejsce w blokach, srają pod siebie i nikt nie chce się nimi opiekować. Zastanówcie się do czego zmierzacie. Sprzatanie gówna po psie to poniżanie ludzi, to niepojęte, ze tego nie widzicie! :o  :o  :o