Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Użytkownik:
Temat:
Ikona wiadomości:
Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 załączniki na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 192KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez pracooowwwnnnniiikkk
 - 11 Gru 2017, 12:47:52
sa gorsze zakłady.... szkoda ze nikt nie powie ze ma się tam posiłki herbatę itd. a do tego wypłaty jakie nawet do 5 tys dochodzą... a wycieczki pikniki itd.
Wysłany przez administrator
 - 09 Wrz 2016, 12:10:19
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .
Wysłany przez Andrew
 - 12 Mar 2011, 18:37:00
Fakt, że praca w animexie jest cięższa niż na zachodzie. Pieniądze są nieadekwatne do wykonywania ciężkości pracy, to sa ochłapy. Ludzie traca tam zdrowie, za marne grosze. Za taką prace kazdy powinien dostawac netto conajmniej 2,500 tys. zl.
wiem, bo pracowalem tam. Wiem jak teraz ludzie tam zarabiają za dyrektora P. Mikołajczyka. TO JEST KARYGODNE!!! powinien wisieć na szubienicy. A może lepiej ukamienować ???
Wysłany przez poziomka
 - 12 Mar 2011, 18:31:28
do żal:
jak nie wiesz to się nie odzywaj. tak nie powinno traktować się ludzi, nie ma znaczenia czy to drobiarske, czy jakikolwiek inny zakład pracy, ludzie mają kredyty np. na dom i jeśli stracą pracę, nie będą mieli środków do życia, a teraz nie łatwo znaleźć pracę.

Fakt, że praca w animexie jest cięższa niż na zachodzie.
Wysłany przez gapcio
 - 12 Mar 2011, 14:43:45
trafne spostrzeżenie Nazon, rozwojowe firmy zabiegają o wykwalifikowaną kadrę, natomiast tutaj idzie to w zupełnie innym kierunku, niewygodni pracownicy w błyskawicznym czasie znaleźli pracodawców , którzy cenią wiedzę i umiejętności, a nie płytkie cechy charakteru ;)
Wysłany przez ŻAL
 - 11 Mar 2011, 22:09:01
kajoj ludzie jakie sa takie będą a jak wam tak źle to kto was trzyma na silę?? spadajcie z drobiarskich i przestańcie narzekać, bo żal was słucha jak wam źle i ciężko, a kto każe wam tam pracować, tyle zakładów wokół, każdy normalny juz dawno poszedł z drobiarzy!
Wysłany przez kajoj
 - 11 Mar 2011, 20:37:34
Tak to prawda co piszecie o I Kruszko jest okropną babą to co z nami robi to podlega pod mobbing ,wyzywa poniża ingeruje w prywatne nasze życia ,nad nami już się wyżyła to teraz wtrąca sie do dziewczyn z hali produkcyjnej a co gorsze to nasza pani kierownik nic z tym nie robi i nie uwierzę że nic nie wie a zresztą nasza wielka pani kierownik ostatnio niczym się nie interesuje nawet tym że nas okradają tylko ciekawe dlaczego chłopcy z peklowni zarabiają tak dodrze to znaczy ponad 2000zł na rękę , no jak to dlaczego to oczywiste tam pracuje jej brat rodzony a rodziny się da skrzywdzić . Ani za nami ani za dziewczynami z hali nikt się nie wstawi dlatego nas tak traktują jak białych murzynów kiedyś jak był pan Mariusz było lepiej nawet za czasów Jankowskiego o wiele lepiej niż jest teraz.Pani Irena powinna odejść i dłużej nas nie dręczyć psychicznie, owszem ma swoje córeczki np.Justysię albo Emilkę ale to są wyjątki reszta to hołota według niej.       TERAZ DO SZEFOSTWA zróbcie coś z tym.  
Wysłany przez brak
 - 11 Mar 2011, 19:01:15
usunięto przez administratora
Wysłany przez kielbaska
 - 11 Mar 2011, 18:41:30
Wszystkich tzn. Wandę, Kusego i Irenę Kruszko powinni dawno wypi*przyc z tego zakładu, bo to są umysłowo chorzy ludzie. Irena Kruszko traktuje pracowników specyficznie. Pracownicy na białej stronie (garmażerka) są traktowani jako \"pupile\" ( zwracają się do niej jako \"matka\" ), pracownicy po zielonej stronie czyli SNR to są ( trędowate) - te gorsze. Tak dłużej być nie może, po prostu robi co chce. Rudy to nie uroda, to charakter. POWINNA BYĆ ZWOLNIONA DAWNO TEMU!!!
Wysłany przez rolo
 - 10 Mar 2011, 19:41:09
I jeszcze jest ostra jazda a dyr.prod wie już że nie ma szans dalej współpracować z łysym krętaczem ,bo praca z krętaczem nigdy nie może się udać . Szkoda ,że to wszystko schodzi na psy .Nigdy nie było tu kolorowa ale teraz to już szkoda gadać i nie widac światełka w tunelu ,panie krętacz.
dodam ,że krętacz to najłagodniejsze słowo jakie znalazłem na okreslenie postepowania P.M.
Wysłany przez NAZON
 - 10 Mar 2011, 18:35:17
Zakład przeszedł w ostatnim czasie dużo zmian-
reorganizację,optymalizajcję,zmiany personalne,zmiany płacowe . . . .
Jak na razie jest załamanie,niezdrowa  atmosfera,brak współpracy,brak jedności.
Rywalizacja,wykazywanie się jednostkowe bez rozumienia i kosztem innych.
Idea Smitfilda jest inna.
Ktoś gdzieś się zapędził.
Człowiek dobrze traktowany będzie pracował człowiek pod rygorem tylko pracuje .
Wysłany przez gosc
 - 09 Mar 2011, 20:21:07
Zastanawia mnie dlaczego mamy raz w tygodniu wolne  bezubojowe i musimy pisać wnioski o urlop zamiast mieć to jako przestojowe.Mówiąc to głośno mydli się nam oczy mówiąc,że przestojowe należało by nam się gdyby było to co najmniej 12 dni ciągłych,co jest nieprawdą,a te wolne nie są z naszej winy.
Wysłany przez A.B.
 - 08 Mar 2011, 19:06:36
Tak może i ok ale i tak nic nie umie i na niczym się nie zna..........
Wysłany przez x
 - 08 Mar 2011, 06:39:56
nieprawda,Beata jest ok
Wysłany przez Daroo
 - 07 Mar 2011, 21:29:49
Ale z tej Beatki to bezkręsne obszary głupoty że szok. Po 2 latach pracy na stanowisku szefa kadr jak nic nie wiedziała tak dalej nic nie wie.