Wyślij odpowiedź

Użytkownik:
Temat:
Ikona wiadomości:
Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 załączniki na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 192KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez Wiktoria423
 - 26 Lis 2019, 20:52:47
U nas tak samo pracuje się na aplikacji Medidesk. System działa bezbłędnie. Rejestruje wszystkie połączenia. Jest możliwość oddzwaniania szybko. Naprawdę dzięki niej można mieć wszystko pod kontrolą. Firma przeprowadza również specjalne audyty - https://medidesk.pl/bezplatny-audyt-rejestracji-medidesk Dzięki którym można dowiedzieć co jeszcze zmienić w pracy rejestracji, by było jeszcze lepiej.
Wysłany przez Pablo32
 - 24 Paź 2019, 07:04:26
Czy jest możliwy jedynie wybór rejestracji online? Wiem, że niektóre gabinety działają w ten sposób. W przyszłym roku chcę dopiero zacząć prywatna praktykę i robię rozeznanie w tej kwestii. Mam już wstępnie wybrane meble medyczne oraz sprzęt okulistyczny w sklepie MDT https://www.mdt.pl/ Jednak nie mogę się zdecydować odnośnie sposobu rejestracji. Na samym początku wolałbym nie zatrudniać dodatkowej osoby.
Wysłany przez amarash
 - 30 Cze 2019, 21:32:47
Do pracy rejestracji to najlepiej Medidesk, bardzo innowacyjna aplikacja w pełni intuicyjna. Na bieżąco śledzone są połączenia przychodzące od pacjentów i wszystko wyświetla się na ekranie. Dzięki temu pracownicy rejestracji mogą efektywniej pracować, a to też z pożytkiem dla pacjentów, bo mogą zawsze liczyć na obsługę, nawet jak linia zajęta - po prostu ktoś za moment oddzwoni
Wysłany przez starak
 - 04 Cze 2019, 12:53:57
Proponuje wysłać w pierwszej kolejności zapytanie do firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu tego rodzaju oprogramowania.
Jest to niezwykle istotne, aby zakupów dokonywać u autoryzowanych dostawców, z tego względu, że są oni w stanie zapewnić później niezbędną gwarancję oraz wsparcie - a będzie ono niezbędne.

Może mMedica od Asseco: http://e-rejestracja24.com.pl/oferta/
Wysłany przez trezors
 - 02 Cze 2019, 09:44:14
Potrzebuję jakiegoś oprogramowania, które się sprawdzi do rejestracji pacjentów w punktach medycznych. Chodzi o takie oprogramowanie, które da możliwość rejestracji online, telefonicznej ale również osobistej.