Wyślij odpowiedź

Użytkownik:
Temat:
Ikona wiadomości:
Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 załączniki na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 192KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez czarnota
 - 17 Wrz 2019, 10:42:49
Słuchanie muzyki przez słuchawki jest, ze względu na bliskość źródła dźwięku, bardzo niszczące dla naszych uszu: ale to nie znaczy, że głośna muzyka słuchana z innych urządzeń, takich jak radio, nie stanowi problemu.  Dla ochrony słuchu lepiej słuchać ciszej.

Jak raz już popsujesz sobie słuch to potem tak łatwo go nie odzyskasz tak więc polecam jednak na to uważać. W sytuacji jeśli czujesz, ze juz coś jest nie tak, skontaktuj sie z salonem geers https://www.geers.pl . Jest tam mozliwość wykonania sobie badania słuchu i zobaczenia w jakiej jest kondycji.
Wysłany przez kumak_pospolity
 - 16 Wrz 2019, 12:59:14
Najważniejsze będzie wygodne łóżko.
W łóżku spędzamy 1/3 życia.
Wysłany przez kumak_pospolity
 - 16 Wrz 2019, 12:57:50
Myślę, że tak, ale nie jestem pewien.
Wysłany przez blacki
 - 15 Wrz 2019, 12:21:13
Witam, czytałem pare tematów o interesujących mnie słuchawkach (KOSS Plug) i bardzo mnie zastanawia czy taka metoda że się je wkłada je tak do ucha nie jest jakoś bardzo szkodliwa? nie mówie tutaj o fakcie że ponoć posiadają one bardzo mocny bass co samo w sobie psuje słuch czy też sam fakt że słuchawki psują słuch, chodzi mi konkretnie o technike ich wykoniania. Mówiąc w skrócie czy jak bym sobie kupił zamiast nich Sennki MX500, słuchał bym tak samo głośno i bym zwiększył bass aby był taki sam jak na KOSSach to czy na Sennkach bym miał mniejsze szkody w przyszłości?