Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Użytkownik:
Temat:
Ikona wiadomości:
Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 załączniki na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 192KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez nutelka
 - 17 Cze 2019, 07:07:31
Kochana nie wiem czy zapiszesz się do dobrego dentysty na nfz. Sama raz byłam i po pierwsze bardzo niewiele zabiegów jest refundowanych ( na przyklad nie wykonywane jest leczenie kanałowe oprócz zębów z przodu). Poza tym w gabinetach prywatnych są stosowane wypełnienia o wiele lepszej jakości, tak wiec nie wiem czy jest sens oszczędzania na stomatologu.

Wolę wybrać się prywatnie i mieć ząbki wykonane porządnie niż oszczędzać i iść na fundusz.... A potem płacić o wiele większe pieniądze za ponowne leczenie.  https://faktykrakowa.pl/20190430169565/mostek-czy-implant-stomatologiczny-na-co-warto-sie-zdecydowac
Wysłany przez amaba
 - 12 Cze 2019, 09:48:17
Może zacznijmy od końca.
Państwo polskie uznało, że na takim zadupiu Polski B nie jest potrzebny ortodonta, dlatego musisz udać się do innego miasta albo wyłożyć parę tyś.
Wysłany przez Anetka
 - 12 Cze 2019, 08:11:35
Czy jest jakis dobry dentysta w suwalkach godny polecenia do prowadzenia leczenia zebow zarowno prywatnie jak i na nfz, ktory w miare szybko pomoze doprowadzic ząbki do porzadku przed nalozeniem aparatu ortodontycznego? I do jakiego ortodonty sie udac?