Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Użytkownik:
Temat:
Ikona wiadomości:
Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 załączniki na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 192KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez Mieszkaniec
 - 19 Maj 2019, 22:01:04
Nie wiem czy Jaaaa jest matką czy ojcem i czy w ogóle ma dzieci ale ja jako rodzic nie wyobrażam sobie żebym dziecko widział tylko raz w miesiącu.  U nas panuje stereotyp chyba jakiś że ojciec zawsze jest najgorszy. Z własnego doświadczenia wiem że matka bywa gorsza od ojca tyle że w sądzie ciężko to udowodnić bo w większości spraw matki są na wygranej pozycji.
Wysłany przez Jaaaaaaaa
 - 19 Maj 2019, 09:03:16
Warto czytać ze zrozumieniem. Autorka postu napisała wyraźnie, że nie zabrania, ale wpaja dziecku, że matka jest zła i dziecko z matką rozmawiać nie chce, więc o czym tu mowa dobry ojciec nie buntuje dziecka tylko spędza z nim czas i mówi, że oboje rodziców go kocha.
Wysłany przez Leśnik
 - 18 Maj 2019, 13:44:04
Tu zgadzam się z poprzednikiem.  Nasze państwo tylko matkom przyznaje opiekę bo chyba według państwa ojciec to zawsze degenerat. Najgorsze jest to kiedy matka nie rozumie że ojciec ma prawo współdecydować bo nie ma ani zebranych ani ograniczonych praw rodzicielskich. Dziecko jest oboje rodziców a nie własnością matki. Pamiętajcie że takie traktowanie dzieci kiedyś wam się czkawką odbije.
Wysłany przez zzaa12zz1
 - 18 Maj 2019, 12:03:19
Ciekawe skąd się biorą takie sooki, które uważają że dziecko jest ich wyłączną własnością i może ojcu dyktować kiedy się może spotykać a kiedy nie. Nie dość, że durne polskie prawo przyznaje w 99,9 % przypadków opiekę matce, to i tak im nie wystarczy. A alimenty bierze? Może kiedyś wreszcie nasze goowniane państwo wprowadzi opiekę naprzemienną ?
Wysłany przez JaaaaaaaaO
 - 18 Maj 2019, 11:37:11
Ograniczyć mu prawa rodzicielskie, ojciec nie powinien nastawiac dziecka przeciwko matce i robić dziecku wodę z mózgu.
Wysłany przez Mieszkaniec
 - 17 Maj 2019, 13:44:57
Może najpierw pozwól mu widywać się częściej z córką bo widać że naprawdę jesteś tą "zlą" skoro mu tego zarabiasz. Sam jestem po rozwodzie i miałem identyczną sytuację  kiedy matka zabraniała córce przychodzić.  Zrozumcie że dzieci więcej rozumieją niż wam się zdaję
Wysłany przez valuska
 - 17 Maj 2019, 13:20:24
Jestem po rozwodzie, mam z byłym mężem córkę, którą on odwiedza raz w miesiącu. Nie chcę żeby to było częściej, bo ma na małą zły wpływ, ostatnio jej nagadał że jestem zła, to potem się do mnie nie odzywała :( wiem że wynajął najlepszego prawnika w okolicy: http://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinne/, żeby wygrać w sądzie sprawę o częstsze widzenia. Co ja mogę zrobić w takiej sytuacji?