stare mieszkkanie w cenie nowego ?

Zaczęty przez jkkk, 09 Wrz 2019, 11:20:03

« poprzedni - następny »

jkkk

moim zdaniem to przegiecie stare mieszkanie w cenie nowego jednak jak wyglada nowe budownictwo w dodatku ci sprzedaja stare mieszkania ida na nowe

gosc - 11

Jak ceny prądu zostaną uwolnione - inflacja wybuchnie.
Kiedy płaca minimalna wzrośnie o 20%, ceny mieszkań wzrosną o 20%.
Nowe lokale nie będą po 5000-5500 ale 7000-7500 zł.

Będziecie jeszcze żałować, że nie kupiliście w 2019 r.

Meler

Nowe mieszkania są sprzedawane w stanie deweloperskim. Nabywca musi je jeszcze wykończyć, a to koszt 1-1,5 tysiąca za metr kwadratowy. Co do cen mieszkań używanych - ich wartość jest wyznaczana przez rynek, jeżeli są tak wysokie a się sprzedają, to widać jest popyt. Na pocieszenie - wiedz że inni mają jeszcze gorzej. Właśnie kupiłem nowe mieszkanie na końcu Krakowa. 51 metrów, 380 tysięcy złotych. Za używane musiałbym zapłacić powyżej 400 000. Tańszych nie znalazłem.

Ad_sqw

Prawdę mówiąc wole tańsze używane w centrum niż nowe na zadupiu, oczywiście nie w każdym budynku. Inaczej kupujesz na Sobolej Bieli i mieszkasz kilkanaście lat na budowie, a ten ich "park" - cha, cha, cha !!!

Ediiiiii

Kilkanaście lat hahaha.
Ale zazdrosny troll

elemelek1

Nie wiem z czego się śmiejesz Ediiiiii
Sobola biel buduje jeden budynek rocznie, a budynków będzie kilkanaście.

Ediiiiii

Gościu przecież nie będą ci Napier....ć przy oknie. Jeśli lepiej ci mieszkać w bloku z płyty itp gdzie każde pierniecie słychać to ok.
Nie ma porównania między nowym a starym budownictwem. Koniec kropka.
To jest przepaść technologiczna.
Więc nie pier... Głupot bo jesteś zwykłym trollem co się boi zainwestować w nowe mieszkanie

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć